Stoły i Krzesła LOFT

LOFT – piękno nowoczesnej aranżacji

Znudziło Cię tradycyjne umeblowanie kuchni, jadalni czy salonu? Jak krzesła to tylko drewniane, w kolorze olchy, buku lub białe? Stół to tylko drewniany, bo taki miał dziadek, ojciec i stryj? Czy coś co było modne kilkanaście lat temu musi niezmiennie trwać, bo tak zostało przyjęte? Oczywiście, że nie! Styl industrialny to przełamanie drewnianej tradycji! Połączenie drewna z metalem daje fantastyczny efekt wizualny, a także zwiększa trwałość mebli. Styl loftowy, choć znany jest już od lat 50. XX wieku wciąż uważany jest za przykład nowoczesnego meblowania. Czarne, metalowe nogi stały się symbolem industrialnej aranżacji i cały czas zdobywają serca nowych klientów!

Krzesło loftowe – przytulne lecz surowe

Przyjemne tapicerowane siedzisko. Materiał welurowy, delikatny, miły w dotyku. Tkanina cieniuje się po przetarciu ręką lecz sprawia wrażenie ciepłego i przyjemnego materiały. Miękkie, wygodnie siedzisko, oparcie oraz wygodne podłokietniki. Natomiast na dole czarny, surowy, zimny metal. Zderzenie dwóch przeciwległych biegunów w jednym meblu. Takie połączenie nie może pozostać niezauważone i z pewnością przykuje uwagę Twoich gości. Krzesło Loft wyglądem przypomina niewielki fotel i jest niezwykle wygodne. Design krzesła pozwala umieścić je nie tylko w jadalni lecz z powodzeniem może znaleźć swoje miejsce w salonie, gabinecie czy też biurze. Metalowe nogi nadają krzesłu surowości, loftowego stylu oraz charakteru. Krzesło loft dostępne jest w typowym czarnym oraz szarym kolorze lecz dla fanów meblarstwa eksperymentalnego dostępny jest warrant oliwkowy.

Może być stołem, może być biurkiem – wielozadaniowy stół loftowy

W sklepie internetowym Bonni.pl posiadamy wiele modeli stołów loftowych – zarówno rozkładane jak i nierozkładane, z nogami prostymi, w kształcie litery V, X czy też A. Dodatkowo znajdą Państwo wiele wymiarów blatów od typowych jak 150x80, 150/190x80, 150/190/230x80 po niestandardowe jak 138x67 czy też 185x67. Możliwości jest mnóstwo. Tak samo jak i zastosowań. Stoły loftowe oczywiście mogą służyć jako główny mebel w nowoczesnej jadani, kuchni, ale z pewnością odnajdą się również w sali konferencyjnej, biurze czy gabinecie. Stół loftowy może z powodzeniem zastąpić tradycyjne biurko. Takie rozwiązanie jest wygodne, gdyż zyskujemy duży blat jako przestrzeń roboczą, a pod stołem nie ma zbędnych półek, szafek, przegród – wolna przestrzeń daje więcej swobody.

Może z tym metalem to jednak ostrożnie?

Połączenie drewna z czarnym metalem z pewnością najłatwiej pozwoli umeblować pomieszczenie w stylu industrialnym. Niemniej jednak co w przypadku, gdy wizualnie całość nam się podoba lecz nie chcielibyśmy rezygnować z drewnianych nóg, krzeseł, ramy? Czy istnieje jakaś forma miękkiego przejścia do loftu? Oczywiście, że tak! Idealnym przykładem jest Stół LOFT Rozkładany Czarne Nogi 180/140x80 lub zestaw L006. Mamy tutaj stół z blatem bielonym, gdzie widoczne są słoje drewna. Nogi wyglądają jak w typowym loftowym stole. Różnica jednak polega na tym, ze są one wykonane z drewna. Krzesła posiadają czarny stelaż lecz są również wykonane z drewna. To dobry zestaw, dla osób, które chciałyby urządzić jadalnię z lekkim powiewem świeżości lecz z tradycyjnym akcentem.