Szafki RTV

Regał otwarty Romero R5 Dąb Canyon Regał otwarty Romero R5 Dąb Canyon
Producent: DLR
Cena:

274,00 zł

szt.
Zobacz więcej
  • nowość
Szafka Roma RTV 301 Dąb Artisan Szafka Roma RTV 301 Dąb Artisan
Producent: LEM
Cena:

559,00 zł

szt.
Zobacz więcej
Szafka Roma RTV 301 Dąb Sonoma Szafka Roma RTV 301 Dąb Sonoma
Producent: LEM
Cena:

559,00 zł

szt.
Zobacz więcej
Szafka Roma RTV 301 Szary Szafka Roma RTV 301 Szary
Producent: LEM
Cena:

559,00 zł

szt.
Zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Szafka RTV Flawia 2D1S Grafit/Artisan Szafka RTV Flawia 2D1S Grafit/Artisan
Producent: LEM
Cena:

579,00 zł

szt.
Zobacz więcej
  • nowość
  • nowość

Funkcjonalność i porządek

Najważniejszym zadaniem stolika RTV jest stworzenie miejsca, na którym będzie mógł znaleźć się telewizor. Zazwyczaj stoliki RTV do salonu są szerokie ze względu na dostosowanie do obecnych kształtów telewizorów. Blat powinien mieć 130-160 cm szerokości. Przekątne obecnych telewizorów to około 50 do nawet 70 cali, dlatego potrzebny jest szeroki blat, by pomieścić sprzęt RTV. Dodatkowo praktyczna szafka RTV do salonu musi pomieścić jeszcze wiele innych rzeczy. Często oprócz telewizora w naszym pokoju znajdzie się także zestaw kina domowego. Oczywiście głośniki porozstawiamy poza szafką lecz centrum zestawu powinno znaleźć się na wspomnianej wcześniej szafce. Dodatkowo swoje miejsce powinien tam znaleźć dekoder telewizyjny, odtwarzacz blu-ray czy też konsola do gier. Więcej sprzętu oznacza więcej kabli, a rolą szafki jest zasłonięcie ich, by nie rzucały się one w oczy. Ponadto mebel powinien posiadać pojemne szuflady, by pomieścić płyty z grami, filmami czy też muzyką. Lubimy mieć wszystko pod ręką, więc posiadanie miejsca na domową filmotekę nieopodal telewizora byłoby komfortowe. 

Wygląd ma znaczenie

Stolik RTV do salonu nie jest meblem, który możemy wstawić w kąt i nie będzie się rzucał w oczy. Szafla RTV to mebel, na który skierują wzrok domownicy, a także nasi goście. Dlatego estetyka szafki jest niezwykle istotna. Oczywiście, najważniejsze jest, by mebel zakrył wszystkie kable lecz od tego mebla wymagamy czegoś więcej. Stylowa szafka RTV powinna przede wszystkim wkomponować się do pozostałych mebli do salonu. Z tego powodu najczęściej jest ona oferowana w zestawie. Szafki RTV mają prosta konstrukcję, gdyż mają być lekkie w odbiorze. Będziemy je często oglądać i choć nasz wzrok będzie na nie skierowany to skupieni będziemy na obrazie telewizora. Co nie zmienia faktu, iż szafka RTV musi się dobrze prezentować. 

Niewielki mebel o wielkich możliwościach

Szafki oraz stoliki RTV to niezbędne oraz niezwykle funkcjonalne meble. Znajdują się one w każdym zestawie meblościanki czy też mebli salonowych. Stylowa szafka RTV może być nie tylko praktyczna lecz również może okazać się dopełnieniem wnętrza pomieszczenia. Estetyka stolika RTV jest istotna ponieważ w pokoju dziennym oczy większość domowników oraz gości będą zwrócone właśnie na ten mebel. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl