Kuchnia MODENA

Co znajdziemy w kolekcji Modena?

W kolekcji mebli kuchennych Modena znajdziemy wszystko co będzie nam potrzebne do umeblowania stylowej kuchni. To również idealna kolekcja dla kuchni połączonej z salonem. W kolekcji mebli do kuchni Modena znajdziemy szafki stojące, wiszące oraz słupki kuchenne. Nie zabrakło oczywiście wielu udogodnień jak np. zawiasów z funkcją cichego domyku. Meble są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Co ciekawe kolekcja Modena bazuje na kontraście kolorów, przez co dolne szafki posiadają czarne fronty lecz wiszące są wykonane w kolorze dąb artisan. Kontrast pomiędzy dolnymi oraz górnymi szafkami kuchennymi tworzy zdumiewający efekt. 

Kuchnia kompaktowa – dopasuj do swojej kuchni bez dopłaty za indywidualną produkcję

Meble kuchenne z kolekcji Modena  to przykład kuchni kompaktowej. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy dopasować wielkość zestawu kuchennego bez potrzeby indywidualnej produkcji. Zarówno szafki stojące jak i wiszące są dostępne w różnych rozmiarach od 15 cm do 80 cm. W ten sposób możemy dobrać szafki w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Zakładając, że mamy do umeblowania kuchnię z prostą ścianką o długości 260 możemy wybrać odpowiednie szafki kuchenne jak np. szafka pod zlew o szerokości 80 cm, szafka pod zabudowę piekarnika 60 cm, Słupek kuchenny o szerokości 40 cm oraz szafka kuchenna z trzema szufladami o szerokości 60 cm. Zadanie proste – szafki razem mają równo 260 cm wypełniają dostępną przestrzeń . Co w przypadku, gdy mamy dostępną przestrzeń w postaci litery L? Załóżmy, że dłuższa strona ma 220 cm, a krótsza 145 cm. Na krótszej stronie powinien znaleźć się zlew, a na dłuższej miejsce na kuchenkę gazową. Zaczynamy więc od szafki stojącej kuchennej 83x83 cm. Po krótszej stronie dostawiamy szafkę pod zlew o szerokości 60 cm. Krótsza strona jest już gotowa. Po dłuższej stronie zakładamy szafkę pod kuchenkę gazową, która ma szerokość 60 cm. Następnie zakładamy otwartą szafkę o szerokości 15 cm, a na koniec szafkę kuchenną stojącą z trzema szufladami lub jednym frontem o szerokości 60 cm. Pomimo, że nie zamawialiśmy mebli na wymiar są one skrojone na nasze potrzeby. Minimalne różnice na poziomie 1-3 cm można zakryć poprzez zakup minimalnie dłuższego blatu. 

Czarny zawsze w modzie – kuchnia Modena

Zestaw mebli kuchennych z kolekcji Modena stawia na zawsze modną czerń. Jest to przełamanie schematu, w którym wybierane są meble w całości lub z elementami w białym kolorze. Kuchnia nie musi być tylko użytkowa. Kuchnia to pomieszczenie, które jak każde inne może wyrażać nasz styl, gust czy upodobania. Kolekcja mebli łącząca tradycyjny drewniany kolor w postaci Dębu Artisan spotyka się z zawsze modną czernią. Mała czarna to nie tylko kawa czy sukienka to również szafka kuchenna z kolekcji Modena. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl