Zestawy mebli kuchennych

Zestaw mebli kuchennych, a wolność aranżacji

Kuchnia na wymiar ma oczywiście swoje zalety. W ten sposób możemy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zrealizować autorską wizję, ogólnie mówiąc możemy zrobić po swojemu. Niemniej jednak i tu napotkamy pewne ograniczenia. O ile wymiarem czy ilością półek możemy manewrować dowoli o tyle najczęściej otrzymujemy pewien szablon, w którym nie wszystko można zmienić. Nawet wydając mnóstwo pieniędzy nie zawsze możemy stworzyć swój projekt od zera. Dlatego warto rozważyć zakup zestawu mebli kuchennych. 

Jedną z najczęstszych obaw przed zakupem gotowego zestawu jest to czy znajdziemy meble, które wpasują się do naszej kuchni. Czy jeśli kupimy zestaw to nie okaże się, że na rogu pozostanie szpara, która będzie tylko szpecić całość pomieszczenia? Czy koniecznie trzeba kupić cały zestaw, bo w naszej kuchni potrzeba tylko jednej szafki wiszącej, a w zestawie są dwie? Otóż właśnie w tym miejscu warto zapoznać się z kuchnią modułową. 

Prawie na Wymiar - Meble Kuchenne Modułowe

Kuchnia modułowa to pewnego rodzaju kuchnia na wymiar lecz składająca się z gotowych elementów. Seria mebli kuchennych zawiera kilkanaście modeli szafek, półek, frontów. Są one w różnych kombinacjach oraz rozmiarach. Przykładowo: zestaw mebli kuchennych Połysk/Dąb Artisan HG ma 260 cm szerokości. Nasza kuchnia maksymalnie może zmieścić zestaw o szerokości 200 cm. Czy w takim razie musimy rezygnować z zestawu skoro zdążył już nam przypaść do gustu? Absolutnie nie. Wystarczy usunąć z zestawu jedną szafkę kuchenną stojącą oraz jedną szafkę kuchenną wiszącą o szerokości 60 cm. Po tej operacji zestaw idealnie wpasuje się do naszego pomieszczenia. A co w przypadku, gdy mamy do zagospodarowania 280 cm? Czy pozostawimy szparę o szerokości 20 cm? Przecież nawet kwiatka tam nie zmieścimy, by chociaż częściowo zagospodarować to miejsce! W tym wypadku również nie ma czego się obawiać. Wystarczy zmienić szafkę kuchenną stojącą oraz szafkę kuchenną wiszącą o szerokości 40 cm na model o szerokości 60 cm. Problem rozwiążemy dwoma kliknięciami.

Elastyczny Zestaw Mebli Kuchennych

Zestaw mebli kuchennych to propozycja lecz nie sztywna, a elastyczna. Wybierając zestaw mebli do kuchni możesz swobodnie dodawać i odejmować szafki kuchenne stojące, szafki kuchenne wiszące czy też półki. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych rozwiązań możesz dopasować szerokość zestawu nawet do 10 cm! Wystarczy tylko wybrać odpowiednie meble. W takim wypadku czy warto przepłacać nawet kilkukrotnie jeśli różnica pomiędzy kuchnią modułową, a kuchnią na wymiar stanowi ledwie 10 cm? Z ekonomicznego punktu widzenia odpowiedź nasuwa się sama. Nawet w przypadku, gdy wspomniane 10 cm będzie stanowiło duży problem zawsze możesz kupić dłuższy blat. Szafki mogą mieć po obu stronach dłuższy blat, który możesz kupić w naszym sklepie na wymiar. 

Pełna Dowolność Długości Blatu

Meble do kuchni są sprzedawane bez blatów. Nie chodzi tu o oszczędność na materiale lecz o możliwość dopasowania blatu do istniejącej zabudowy lub stworzenie zestawu bez łączeń. Dzięki temu otrzymujemy jeden długi element blatu na wymiar. Nawet jeśli w zestawie znajduje się już blat to możesz bez problemu wybrać inny z naszej oferty. Blat kuchenny na wymiar możesz dociąć nawet do 1cm! Ponadto możesz wybrać pomiędzy blatami o grubości 2,8 cm, a także 3,8 cm. Również wybarwienie blatu kuchennego na wymiar nie będzie stanowiło problemu, gdyż w naszej ofercie znajdziesz zarówno imitacje drewna, kamienia jak i podstawowe kolory w macie lub połysku. 

Gotowe zestawy mebli kuchennych nie ograniczają wyboru. Zestawy mebli kuchennych ograniczają wydatki!

Meblujemy na skróty, czyli zestaw mebli kuchennych

Czy umeblowanie kuchni musi być kosztowne i czasochłonne? Czy koniecznie trzeba wydać mnóstwo pieniędzy, umówić kilka wizyt ze stolarzem, a do tego odbyć wiele rozmów z projektantem? Przecież te pieniądze można wydać znacznie lepiej, a czas spędzić efektywniej. Dlatego zamiast drogiej i czasochłonnej kuchni na wymiar warto wybrać znacznie tańsze i szybsze zestawy mebli kuchennych! Meble do kuchni w formie gotowego zestawu mogą kosztować nawet kilka razy mniej niż wykonywane na specjalne zamówienie szafki, fronty czy półki. Dodatkowo możemy sami na spokojnie zwymiarować własną kuchnię, a na podstawie dokonanych pomiarów wybrać odpowiedni zestaw. Ponadto zestaw mebli kuchennych to nie jest sztywna formuła. Możemy go dopasować do swoich potrzeb!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl