Blaty kuchenne

Do wyboru, do koloru!

W sklepie internetowym bonni.pl znajdziesz mnóstwo wariantów kolorystycznych od klasycznej matowej bieli przez okleiny imitujące drewno, a na kolorze marmuru kończąc. Pamiętaj, że nawet jeśli zdecydujesz się na gotowy zestaw mebli kuchennych możesz zmienić blat na dowolny z naszej oferty. 

Blaty kuchenne na wymiar

Możesz wybrać dowolną długość blatu wyrażoną w pełnych centymetrach i zapłacisz tylko za część jaka jest Ci potrzebna. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców nie liczymy opłaty za pełne metry bieżące. To, że z danego odcinka płyty pozostanie spad bierzemy na siebie. Klient płaci tylko i wyłącznie za wymiar jaki potrzebuje. Możesz kupić 97 cm blatu i zapłacisz tylko za 97 cm. Musisz jednak pamiętać, że minimalne zamówienie wynosi 30 cm. 

Blat kuchenny jaki potrzebujesz

W naszej ofercie blaty kuchenne są dostępne w trzech różnych szerokościach – 60, 90 oraz 120 cm. Są to najczęściej spotykane głębokości szafek kuchennych, a podane wymiary są również dopasowane do mebli w naszej ofercie. Dodatkowo możesz wybrać grubość blatu – 2,8 cm oraz 3,8 cm. W ostatnim czasie bardzo popularne są grube blaty kuchenne, które wyglądają bardzo solidnie oraz mocno podkreślają stylistykę mebli. Niemniej jednak należy brać pod uwagę, że cieńszy blat znacznie łatwiej zamontować. Dlatego dokonując wyboru upewnij się na czym najbardziej Ci zależy, a także do czego blat kuchenny będzie wykorzystywany. Blat kuchenny to dodatkowa powierzchnia robocza, gdy braknie miejsca na stole. Ponadto przygotowywanie posiłków na blatach kuchennych jest wygodniejsze, gdyż pod ręką mamy wszelkie przyprawy, kuchenkę AGD czy też piekarnik. 

Blaty kuchenne jakość na lata

Blaty kuchenne na wymiar dostępne w naszej ofercie są oklejone obrzeżem melaminowym o grubości 2mm zarówno po lewej jak i prawej stronie. Z tego powodu blat nie musi kończyć się równo z szafką, ścianą czy też stykać się narożnie z drugą częścią. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu jest dodatkowo chroniony przed wpływem wilgoci. Przód blatu jest zaoblony. Tylko i wyłącznie tył blatu kuchennego, który styka się ze ścianą nie jest oklejony tworzywem. Ochrona z trzech stron znacznie zwiększy długowieczność blatu kuchennego. Od spodu blat kuchenny jest pokryty papierem przeciwprężnym, który ma za zadanie zapobiegać odkształceniom. Jest to również dodatkowa ochrona blatu kuchennego na wymiar. Blat kuchenny jest wykonany z płyty laminowanej, dzięki czemu z łatwością utrzymasz go w czystości. Zdajemy sobie sprawę, że kupując blat kuchenny na wymiar dokonujesz inwestycji na lata. Z tego powodu staramy się, by nasze blaty kuchenne były jak najlepiej wykonane oraz zabezpieczone.

Blaty kuchenne na miarę Twoich potrzeb!

Planowanie umeblowania Twojej kuchni zbliża się do końcowego etapu, zatem pora wybrać odpowiedni blat kuchenny. Jest to uwieńczenie trudnego procesu wyboru odpowiednich mebli kuchennych. Teraz, gdy wiesz już jakie szafki kuchenne stojące zdobyły Twoje uznanie możesz wybrać odpowiedni blat. Jest to ważny element umeblowania kuchni, gdyż blat kuchenny znacząco podkreśli styl w jakim zostało zaaranżowane pomieszczenie. Blaty z okleiną imitującą kamień świetnie odnajdą się w nowoczesnej kuchni, te imitujące naturalne drewno podkreślą charakter skandynawskiej kuchni, a blat w ciepłym kolorze sprawdzi się w prowansalskiej kuchni. Nie można zapominać o rosnącej popularności białej kuchni. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl