Otwarte szafki kuchenne

Szafka na rozpoczęcie i zakończenie

Szafki kuchenne otwarte bardzo często znajdują swoje miejsce na skraju ścianki meblowej. W przypadku, gdy meble nie są otoczone z każdej strony ścianą warto sięgnąć po szafkę kuchenną na zakończenie. Spowoduje ona, że ścianka meblowa nie będzie miała kanciastego zakończenia. Otwarta szafka kuchenna to idealne miejsce na rzeczy, które podczas gotowania chcemy mieć pod ręką. Swoje miejsce znajdą tu wszelkiego rodzaju przyprawy lecz również ozdobne solniczki, pieprzniczki czy też młynek do kawy. Dodatkowo szafki kuchenne na zakończenie są uniwersalne – można je zamontować zarówno z lewej jak i z prawej strony. 

Uzupełnienie idealnej koncepcji kuchni

Podczas wyboru mebli do kuchni modułowej może zdarzyć się sytuacja, w której brakuje nam dosłownie 15-20 cm, by zakryć ścianę. Co zrobić w sytuacji, gdy szafka o szerokości 80 cm może się nie zmieścić, a zakup tej o szerokości 60 cm spowoduje irytującą przerwę? Rzucić wszystko i wydać furę pieniędzy na meble na wymiar? Jest to jakieś rozwiązanie, z pewnością wtedy kuchnia wykorzysta każdy centymetr powierzchni. Natomiast warto w takim wypadku pomyśleć o małej, niepozornej szafce otwartej o szerokości 15 cm. No dobrze, ale na co nam ona? Słuszne pytanie, przecież nie kupimy jej tylko po to, by zakryć przerwę pomiędzy meblami a ścianą. Niemniej jednak niewielka szafka może być bardziej funkcjonalna niż może się wydawać. Szafka kuchenna otwarta o szerokości 15 cm posiada pięć niewielkich półek, które idealnie nadadzą się na pieprz, przyprawy do sosów i zup czy też wino. Niewielka szafka kuchenna daje wielkie możliwości jej wykorzystania. 

Idealne na początek, koniec oraz środek – szafki kuchenne otwarte

Otwarte szafki kuchenne to meble, które wpasują się do każdej kolekcji w naszym sklepie. Szafka kuchenna otwarta sprawdzi się jako rozpoczęcie ścianki meblowej, a także jako zakończenie. Jest to również mebel, który rozwiąże problem, gdy do zakrycia ściany zabraknie nam 15-20 cm. Szafki kuchenne otwarte sprawdzą się w każdym miejscu kuchni.  Dzięki swojemu modnemu wyglądowi i praktycznym funkcjom szafka otwarta może być używana nawet jako część środka meblowej. Zazwyczaj zamontowana na wysokości około 30-60 cm od podłogi, doda nowoczesnego charakteru każdej kuchni. Dzięki temu, że szafki te mają przystosowaną do nich półkę lub blat, można je bezpiecznie ustawić na środku ścianki meblowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl