Łóżka hotelowe

Wysokość ma znaczenie!

Wysokość bazy naszych łóżek hotelowych to aż 43 cm! Dodatkowo należy doliczyć grubość materaca. Nasz rekomendowany model posiada 17 cm grubości, co daje razem wysokość powierzchni spania 60 cm! Dlaczego wysokość powierzchni spania jest tak istotna?  Nawet w najczystszych pomieszczeniach przy podłodze gromadzi się najwięcej kurzu i brudu. Ich drobinki mogą unosić się w powietrzu. Im wyżej śpimy, tym mniej wdychamy wspomnianych cząsteczek. Kurz jest alergenem, dlatego wysokość łóżka jest szczególnie istotna dla alergików. Dodatkowo niskie łóżko spowoduje dyskomfort przy wstawaniu z niego czy też przy kładzeniu się na nim. Jest to ważne szczególnie dla osób starszych lub mających problemy z poruszaniem się. Z pewnością również osoby o dużym wzroście docenią łóżko, na którym mogą wygodnie usiąść zamiast kucać. 

Materac dla łóżka hotelowego

Rekomendowanym przez nas materacem jest model Posejdon ze sprężynami kieszeniowymi czyli tzw. wypełnieniem pocket. Proponowany przez nas materac posiada siedem stref twardości, które dobrze dopasują się do leżącej na nim osoby. Siedem pól twardości dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp zapewni maksymalny komfort wypoczynku. Dodatkowo materac Posejdon jest dwustronny, dzięki czemu znacznie zwiększa się jego żywotność. 

Łóżko Hotelowe – czy sprawdzi się w mojej sypialni?

Odpowiedź jest prosta: oczywiście, że tak! Łóżko, które sprawdzi się w hotelu z powodzeniem odnajdzie się również w domowym zaciszu. Łóżko hotelowe może również znaleźć się w pokoju gościnnym czy też młodzieżowym. Dużym atutem naszego modelu są wysokie nóżki, dzięki czemu z łatwością zaprowadzisz porządek również pod łóżkiem. 

Wielkie meblowanie? Hurt to dla nas nie problem!

Spodobały Ci się nasze łóżka hotelowe? Chciałbyś, aby znalazły się w Twoim hotelu, pensjonacie lub mieszkaniach na wynajem? Zgłoś się do naszego działu B2B, który przygotuje ofertę skrojoną na Twoje potrzeby. W przypadku zamówień hurtowych ustalimy zarówno indywidualną cenę jak i termin realizacji. Nie tylko wyprodukujemy dla Ciebie łóżka lecz również z przyjemnością je doręczymy, wniesiemy i zmontujemy! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pisząc wiadomość na adres b2b@bonni.pl

Łóżka Hotelowe – 5-gwiazdkowy komfort

Wygodne łóżko to z pewnością jedna z tych rzeczy, które powodują, że goście chętniej wracają do konkretnego hotelu. Oczywiście na decyzję odwiedzających ma wpływ również wiele innych, być może ważniejszych czynników. Niemniej jednak z pewnością znajdą się odwiedzający dla których wygodne łóżko może zaważyć o wyborze miejsca noclegu. W naszej ofercie posiadamy dedykowane dla hoteli, pensjonatów czy domków letniskowych łóżka Hotel Box, które cechują się dużą wytrzymałością, wysoką bazą oraz uniwersalnym stylem, który pozwoli wkomponować je do większości gotowych pomieszczeń. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl