Kuchnia STILO

Co znajdziemy w kolekcji Stilo?

Kolekcja mebli kuchennych Stilo zawiera wszystkie najważniejsze meble jakie powinny znaleźć się w kuchni. W kolekcji Stilo znajdziemy wiele rodzajów szafek stojących w tym pod zabudowę piekarnika oraz zlewu. Znajdziemy tu również szafki wiszące, a wśród nich modele z przeszklonymi drzwiczkami, które nadadzą kuchni uroku. Ponadto Kolekcja mebli do kuchni Stilo zawiera wysokie słupki kuchenne w tym pozwalające na zabudowę piekarnika oraz mikrofali. Kolekcja mebli kuchennych Stilo została przygotowana z myślą o wymagających klientach, w których gusta nie jest łatwo trafić. Dlatego meble posiadają piękny frezowany front, cichy domyk czy też szuflady typu Premium Box z funkcją dociągu. Meble do kuchni Stilo nie tylko spełnią, ale i przerosną Twoje oczekiwania. 

Kuchnia kompaktowa – dopasuj do swojej kuchni bez dopłaty za indywidualną produkcję

Meble kuchenne z kolekcji Stilo to przykład kuchni kompaktowej. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy dopasować wielkość zestawu kuchennego bez potrzeby indywidualnej produkcji. Zarówno szafki stojące jak i wiszące są dostępne w różnych rozmiarach od 15 cm do 80 cm. W ten sposób możemy dobrać szafki w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Zakładając, że mamy do umeblowania kuchnię z prostą ścianką o długości 260 możemy wybrać odpowiednie szafki kuchenne jak np. szafka pod zlew o szerokości 80 cm, szafka pod zabudowę piekarnika 60 cm, Słupek kuchenny o szerokości 40 cm oraz szafka kuchenna z trzema szufladami o szerokości 60 cm. Zadanie proste – szafki razem mają równo 260 cm wypełniają dostępną przestrzeń . Co w przypadku, gdy mamy dostępną przestrzeń w postaci litery L? Załóżmy, że dłuższa strona ma 220 cm, a krótsza 145 cm. Na krótszej stronie powinien znaleźć się zlew, a na dłuższej miejsce na kuchenkę gazową. Zaczynamy więc od szafki stojącej kuchennej 83x83 cm. Po krótszej stronie dostawiamy szafkę pod zlew o szerokości 60 cm. Krótsza strona jest już gotowa. Po dłuższej stronie zakładamy szafkę pod kuchenkę gazową, która ma szerokość 60 cm. Następnie zakładamy otwartą szafkę o szerokości 15 cm, a na koniec szafkę kuchenną stojącą z trzema szufladami lub jednym frontem o szerokości 60 cm. Pomimo, że nie zamawialiśmy mebli na wymiar są one skrojone na nasze potrzeby. Minimalne różnice na poziomie 1-3 cm można zakryć poprzez zakup minimalnie dłuższego blatu. 

Wybierz kolor swojej kuchni

Meble kuchenne Stilo są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych. Korpus mebla jest dostępny w kolorze Dąb Artisan lub Biały Mat. Fronty z frezowanej płyty MDF są dostępne w kolorze grafitowym lub białym. W ten sposób możesz odkryć piękno całkowicie białej kuchni z kontrastowym czarnym, metalowym uchwytem. Możesz również złamać schemat z korpusem Dąb Artisan oraz grafitowymi frontami. Z pewnością to niecodzienne połączenie wzbudzi zainteresowanie Twoich gości. Oczywiście, że kuchnia to nie jest miejsce spotkań, ale po kto po remoncie mając tak piękne meble nie pochwaliłby się nimi przed rodziną lub znajomymi?

Kolekcja mebli Stilo – kuchnia Premium

Meble kuchenne z serii Stilo charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły oraz najwyższą jakością wykonania. Kolekcja Stilo w pełni spełnia definicje mebli kuchennych Premium. Warto przy tym zaznaczyć, że choć meble są z wysokiej półki to ich cena nie przyprawi o ból głowy. Kolekcje mebli Stilo wyróżnia front, który jest wykonany z płyty MDF o grubości 16 mm. Front jest frezowany, co świetnie wygląda, a do tego meble posiadają metalowe uchwyty, które dodają im stylu i klasy. Meble kuchenne Stilo są dostępne z frontami w kolorze białym lub grafitowym. Do wyboru jest również kolor korpusu, może to być dąb artisan lub biały mat. Fronty również wykończone są matowo. Oczywiście jak przystało na meble z wyższej póki nie zabrakło w nich zawiasów z funkcją cichego domyku oraz szuflad typu Premium Box. W opisie każdego mebla znajduje się informacja o posiadanych funkcjach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl