Zestawy wypoczynkowe

Dlaczego warto kupować w zestawie?

Zestaw mebli wypoczynkowych do salonu warto kupić z wielu powodów. Zacznijmy od względu ekonomicznego – kupowanie oddzielnie fotela i oddzielnie sofy będzie droższe niż jednorazowy zakup zestawu. Zawsze im więcej kupujemy, tym więcej zyskujemy, a kupując w zestawie możemy liczyć na niższą cenę niż za oddzielne zamówienia. Ponadto kupując zestaw wypoczynkowy mamy pewność, że każdy element będzie pasował do siebie. Nawet jeśli mebel jest wykonany z tego samego materiału, tego samego odcieniu mogą się zdarzyć różnice. Sofa może zostać uszyta z nowej tkaniny, a fotel może być obity materiałem z poprzedniej dostawy. Może się okazać, że sofa będzie o pół tonu jaśniejsza od fotela lub odwrotnie. Czy jest to duża różnica? Raczej nie lecz wprawne oko z łatwością ją dostrzeże, a przecież salon to wizytówka każdego domu, mieszkania czy apartamentu. Nie ma bardziej reprezentacyjnego miejsca, więc wszystko musi się tu zgadzać. Kupując zestaw wypoczynkowy masz pewność, że meble będą do siebie idealnie pasować. 

Co wchodzi w skład zestawu?

Wiemy już, że zestaw wypoczynkowy do salonu jest zakupem opłacalnym, a co tak właściwie wchodzi w jego skład. Pierwszym elementem zestawu jest sofa. W naszej ofercie znajdą Państwo zestaw z trzyosobową sofą rozkładaną – jest to rozwiązanie przede wszystkim dla salonów, które po zmroku zmieniają się w sypialnie. Oferujemy także zestaw mebli wypoczynkowych do salonu z klasyczną „dwójką”, a więc nierozkładaną sofą dwuosobową. To rozwiązanie jest przewidziane dla domów, mieszkań oraz apartamentów, w których salon będzie pełnił typową dla siebie funkcję pokoju dziennego. Poza sofą w zestawach znajdują się fotele, na których można wygodnie się zrelaksować. W naszej ofercie znajdują się zestawy wypoczynkowe z jednym lub dwoma fotelami. Dlatego niezależnie od tego jak duży jest Twój salon, jakie ma przeznaczenie na bonni.pl znajdziesz zestaw mebli wypoczynkowych jaki potrzebujesz. 

Wiele mebli – jeden wzór

Zestaw mebli wypoczynkowych do salonu pozwala stworzyć jedną spójną całość. Meble są wykonane według tego samego wzoru, tkaniny, odcienia. Zestaw wypoczynkowy do salonu pozwala spędzić czas razem wszystkim domownikom, rodzinie, zaproszonym gościom. Jeżeli Twój salon tętni życiem to warto wyposażyć go w zestaw wypoczynkowy. Dostępne jest wiele konfiguracji kolorystycznych, a także funkcjonalnych. W naszej ofercie znajduje się zarówno zestaw z sofą rozkładaną jak i z klasyczną dwuosobową sofą. Dzięki zestawowy wypoczynkowemu wyznaczysz styl pomieszczenia, wygodnie spędzisz czas z bliskimi, a także dodasz pomieszczeniu szyku i elegancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl