Wniesienie / Montaż

 

WNIESIENIE - WYGODA I SPOKÓJ

Oferujemy dodatkową usługę jaką jest wniesienie do 4 piętra w budynkach bez windy i bez limitu piętra w budynkach z windą. Usługę wniesienia możesz wybrać przy finalizacji zakupu podczas wybierania formy dostawy. Będzie to forma dostawy o nazwie "Ekonomiczna + WNIESIENIE" oraz "SZYBKA + WNIESIENIE".

Nasi kierowcy jeżdżą we dwójkę, dzięki temu masz pewność, że wniosą każdą ilość mebli, nawet tych najbardziej nieporęcznych i niewygodnych do wnoszenia. Dodatkowo jest to gwarancja, że mebel który został już ustawiony w Twoim domu, nie został wcześniej poobijany czy obdarty podczas wnoszenia!

 

MONTAŻ - SOLIDNY I SZYBKI

Oferujemy dodatkową usługę jaką jest wniesienie z montażem (wniesienie do 4 piętra w budynkach bez windy i bez limitu piętra w budynkach z windą). Usługę wniesienia z montażem możesz wybrać przy finalizacji zakupu podczas wybierania formy dostawy. Będzie to forma dostawy o nazwie "Ekonomiczna + MONTAŻ" oraz "SZYBKA + MONTAŻ".

Nasi kierowcy wyposażeni są w specjalne narzędzia ułatwiające i przyspieszające prace. Dzięki wieloletniemu doświadczenie montaż przebiega bardzo sprawnie i szybko. Wybierając usługę wniesienia z montażem masz pewność bezpiecznego transportu do samego końca.

Pamiętaj, że wiele uszkodzeń nowych mebli wynika z niewłaściwego montażu lub nieostrożnego wnoszenia. Dlatego warto zdecydować się na usługę wniesienia z montażem, dzięki czemu masz 100% pewność, że dostarczony przez nas mebel nie zostanie uszkodzony na ostatnich metrach do Twojego domu!