Nawigacja Bloga
Najnowsze

Najnowsze komentarze

LEWY CZY PRAWY - JAK PRAWIDŁOWO WYBRAĆ STRONĘ NAROŻNIKA?

 

Narożnik lewostronny czy prawostronny? Wydawać by się mogło, że nie ma łatwiejszego pytania. Przecież z rozróżnieniem lewej od prawej strony nikt z nas nie ma problemu. Niemniej jednak zastanówmy się ile razy w życiu usłyszeliśmy „To drugie lewo!” albo „Ale w moje lewo!”. Czasem najłatwiejsze pytania potrafią sprawić największą trudność, a idealnym przykładem są telewizyjne teleturnieje. Początkowe pytania wydają się bardzo łatwe, a mimo to zdarzają się uczestnicy, którzy swoją drogę do miliona kończą na pierwszej przeszkodzie. Jak zatem złożyć zamówienie, by mieć pewność, że trafi do nas prawidłowy mebel?

Zdjęcie prawdę Ci powie

W każdym meblu, w którym podczas składania zamówienia konieczne jest podanie strony znajduje się pole wariant. Jest ono widoczne nad ceną mebla i zawiera dwie pozycje lewy oraz prawy. Po kliknięciu w odpowiednie pole po lewej stronie zmieni się zdjęcie przedstawiające produkt. Dzięki temu możemy dokładnie sprawdzić jaką wersję należy zaznaczyć. Wybierając wariant w ten sposób zawsze mamy pewność, że dokonamy prawidłowego wyboru strony narożnika.  

 

Grafika przedstawia prawidłowe określenie strony narożnika

 

 

 

Jak wybrać stronę w narożniku Detroid lub Bergamo?

Narożnik rozkładany z funkcją spania Detroid oraz Bergamo nie posiadają uniwersalnej konstrukcji. Składając zamówienie na te produkty należy określić ich stronę. Spróbujmy sobie wyobrazić, że stroimy na wprost narożnika, jesteśmy skierowani twarzą w stronę poduszek. Jeśli tzw. Leżanka (wypustka) znajduje się po naszej lewej ręce wtedy jest to lewostronny narożnik. Analogicznie będzie wyglądała sytuacja dla wersji prawostronnej. 

Narożnik Detroid lewy

Narożnik Detroid LEWY

Narożnik Detroid PRAWY

Narożnik Detroid PRAWY

 

 

Jak wybrać stronę w łóżku Dawid oraz Dallas?

Łóżko pojedyncze Dawid oraz Dallas wymagają podania strony mebla podczas złożenia zamówienia. W przypadku tych mebli należy wyobrazić sobie, że stoimy na dole łózka, czyli w miejscu, gdzie trzymamy nogi. Znajdujemy się po krótszej długości mebla, a nasza twarz powinna być skierowana stronę poduszek. Jeśli ścianka znajduje się po naszej prawej ręce, wtedy jest to mebel prawostronny i analogicznie w przypadku, gdy ścianka znajduje się po lewej ręce. W przypadku łóżka Dawid nasza twarz powinna być skierowana na wprost podnoszonego zagłówka. 

ŁÓŻKO DAWID LEWE

Łóżko Dawid LEWE

ŁÓŻKO DAWID PRAWE

Łóżko Dawid PRAWE

 

Strona nie gra roli

Zdecydowana większość naszych narożników oraz łóżek jest uniwersalna, dzięki czemu możemy je zmontować zarówno na lewą jak i prawą stronę. W naszej ofercie znajdują się narożniki modułowe, które łączymy niemal z taką łatwością jak podczas zabawy klockami. Podłokietniki, oparcie oraz moduły łączone są za pomocą zaczepów. W ten sposób bezproblemowo możemy zmontować narożnik na dowolną stronę. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością możemy także zmienić stronę już złożonego mebla. Jest to szczególnie przydatne w przypadku remontów lub przemeblowania. Również pojedyncze rogówki jak np. Vaxer, Jaś czy Maxi posiadają uniwersalną konstrukcję. Wystarczy obrócić skrzynię i możemy złożyć go według własnych preferencji.

Jak widać wybór strony narożnika nie jest trudny lecz warto poświęcić kilka minut, by dokładnie sprawdzić swój wybór. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, by potwierdzić swoja decyzję. 

 
Opublikowano w kategorii: Poradnik

Skomentuj!

  • Ciekawe...
    By: Ciekawski On 2021-06-16
    Ocena artykułu
    5.0

    Ciekawe ile mieliście zgłoszeń, reklamacji, że stwierdziliście, że napiszecie tekst jak prawidłowo wybrać stronę narożnika :DDD