Meble Kuchenne

Podkategorie

Zestawy Mebli Kuchennych

Zestaw mebli kuchennych, a wolność aranżacji

Kuchnia na wymiar ma oczywiście swoje zalety. W ten sposób możemy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zrealizować autorską wizję, ogólnie mówiąc możemy zrobić po swojemu. Niemniej jednak i tu napotkamy pewne ograniczenia. O ile wymiarem czy ilością półek możemy manewrować dowoli o tyle najczęściej otrzymujemy pewien szablon, w którym nie wszystko można zmienić. Nawet wydając mnóstwo pieniędzy nie zawsze możemy stworzyć swój projekt od zera. Dlatego warto rozważyć zakup zestawu mebli kuchennych. 

Jedną z najczęstszych obaw przed zakupem gotowego zestawu jest to czy znajdziemy meble, które wpasują się do naszej kuchni. Czy jeśli kupimy zestaw to nie okaże się, że na rogu pozostanie szpara, która będzie tylko szpecić całość pomieszczenia? Czy koniecznie trzeba kupić cały zestaw, bo w naszej kuchni potrzeba tylko jednej szafki wiszącej, a w zestawie są dwie? Otóż właśnie w tym miejscu warto zapoznać się z kuchnią modułową. 

Prawie na Wymiar - Meble Kuchenne Modułowe

Kuchnia modułowa to pewnego rodzaju kuchnia na wymiar lecz składająca się z gotowych elementów. Seria mebli kuchennych zawiera kilkanaście modeli szafek, półek, frontów. Są one w różnych kombinacjach oraz rozmiarach. Przykładowo: zestaw mebli kuchennych Połysk/Dąb Artisan HG ma 260 cm szerokości. Nasza kuchnia maksymalnie może zmieścić zestaw o szerokości 200 cm. Czy w takim razie musimy rezygnować z zestawu skoro zdążył już nam przypaść do gustu? Absolutnie nie. Wystarczy usunąć z zestawu jedną szafkę kuchenną stojącą oraz jedną szafkę kuchenną wiszącą o szerokości 60 cm. Po tej operacji zestaw idealnie wpasuje się do naszego pomieszczenia. A co w przypadku, gdy mamy do zagospodarowania 280 cm? Czy pozostawimy szparę o szerokości 20 cm? Przecież nawet kwiatka tam nie zmieścimy, by chociaż częściowo zagospodarować to miejsce! W tym wypadku również nie ma czego się obawiać. Wystarczy zmienić szafkę kuchenną stojącą oraz szafkę kuchenną wiszącą o szerokości 40 cm na model o szerokości 60 cm. Problem rozwiążemy dwoma kliknięciami.

Elastyczny Zestaw Mebli Kuchennych

Zestaw mebli kuchennych to propozycja lecz nie sztywna, a elastyczna. Wybierając zestaw mebli do kuchni możesz swobodnie dodawać i odejmować szafki kuchenne stojące, szafki kuchenne wiszące czy też półki. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych rozwiązań możesz dopasować szerokość zestawu nawet do 10 cm! Wystarczy tylko wybrać odpowiednie meble. W takim wypadku czy warto przepłacać nawet kilkukrotnie jeśli różnica pomiędzy kuchnią modułową, a kuchnią na wymiar stanowi ledwie 10 cm? Z ekonomicznego punktu widzenia odpowiedź nasuwa się sama. Nawet w przypadku, gdy wspomniane 10 cm będzie stanowiło duży problem zawsze możesz kupić dłuższy blat. Szafki mogą mieć po obu stronach dłuższy blat, który możesz kupić w naszym sklepie na wymiar. 

Pełna Dowolność Długości Blatu

Meble do kuchni są sprzedawane bez blatów. Nie chodzi tu o oszczędność na materiale lecz o możliwość dopasowania blatu do istniejącej zabudowy lub stworzenie zestawu bez łączeń. Dzięki temu otrzymujemy jeden długi element blatu na wymiar. Nawet jeśli w zestawie znajduje się już blat to możesz bez problemu wybrać inny z naszej oferty. Blat kuchenny na wymiar możesz dociąć nawet do 1cm! Ponadto możesz wybrać pomiędzy blatami o grubości 2,8 cm, a także 3,8 cm. Również wybarwienie blatu kuchennego na wymiar nie będzie stanowiło problemu, gdyż w naszej ofercie znajdziesz zarówno imitacje drewna, kamienia jak i podstawowe kolory w macie lub połysku. 

Gotowe zestawy mebli kuchennych nie ograniczają wyboru. Zestawy mebli kuchennych ograniczają wydatki!

Szafki Kuchenne Górne - Wiszące

Jak poprawnie wybrać szafki kuchenne wiszące?

Przy wybieraniu szafek do kuchni wiszących warto przyjąć zasadę, że górna szafka powinna być tej samej szerokości co szafka kuchenna stojąca. Takie rozwiązanie pozwoli nam uzyskać estetyczną, atrakcyjną oraz harmonijną aranżację. W przypadku, gdy nie jest to możliwe warto użyć dwóch mniejszych szafek kuchennych. Dla przykładu: nad szafką kuchenną stojącą pod zlew o szerokości 80 cm powinna wisieć jedna szafka do kuchni wisząca o szerokości 80 cm lub dwie szafki kuchenne o szerokości 40 cm. Długość całej górnej kompozycji powinna być taka sama jak dolnego rzędu szafek. Wyjątkiem jest sytuacja w której stosujemy wysokie szafki do kuchni stojące. Warto wtedy wziąć pod uwagę to, ze wysoka szafka stojąca powinna sięgać do zakończenia wiszącej szafki do kuchni. 

Jak wykorzystać szafki kuchenne wiszące?

Szafka do kuchni wisząca może mieć wiele zastosowań. Od najbardziej oczywistych jak przechowywanie talerzy, serwisu do kawy czy też misek po wiele innych. Szafka kuchenna wisząca to doskonałe miejsce na domową apteczkę. Lekarstwa powinno się przechowywać w miejscu, które będzie pod ręką, ale jednocześnie nie może być ono dostępne dla dzieci. Tak samo jak niektóre przyprawy. W przypadku, gdy lubisz serwować pikantne dania z pewnością posiadasz w swojej kuchni sos tabasco, papryczki jalapeno czy też pieprz cayenne. Nie są to przedmioty do których najmniejsi lokatorzy mogą mieć swobodny dostęp. Tak samo jak zapałki, zapalniczka gazowa czy inne niebezpieczne przedmioty. Natomiast szafki kuchenne wiszące nie służą wyłącznie do przechowywania przedmiotów z daleka od dzieci. Ich zadaniem jest wykorzystanie przestrzeni, którą posiadamy lecz żaden inny mebel jej nie wykorzysta. Nie wszystkie naczynia schowamy w dolnych półkach, a często potrzebujemy je mieć pod ręką. Dlatego wykorzystanie ścian jest powszechnie stosowanym pomysłem. 

Szafki kuchenne wiszące – czy muszą być na wymiar?

Szafki do kuchni górne nie muszą być produkowane na wymiar. W naszej ofercie kuchni modułowej znajdziesz szafki o szerokości od 15 do nawet 90 cm! Tak duża rozpiętość rozmiarów pozwoli Ci dopasować meble zarówno do małej kuchni w bloku jak i do nowoczesnej dużej kuchni. W naszych sklepie internetowym są dostępne różne wybarwienia, a także style szafek kuchennych. Bez problemu dobierzesz meble, które pozwolą stworzyć ci nowoczesną białą kuchnię czy też ciepłą kuchnię prowansalską. W naszej ofercie znajdziesz szafki kuchenne, które będą nie tylko praktyczne lecz również estetyczne. 

Montaż mebli kuchennych z bonni.pl

Nie czujesz się na siłach, by zmontować całą kuchnię samemu? A może nie masz na to czasu? Nie martw się! Oprócz wyspecjalizowanego transportu mebli wielkogabarytowych świadczymy również usługę montażu mebli kuchennych! Zlecając montaż naszym pracownikom masz pewność, że wszystko przebiegnie szybko, łatwo i przyjemnie. Dodatkowo podczas montażu wytniemy otwór na zlew, wszystko ustawimy i wyregulujemy. 

Koszt montażu jest wyceniany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia, rodzaju wybranych elementów oraz zakresu prac. W celu przygotowania oferty na montaż skontaktuj się z naszą infolinią i przekaż nam wszystkie niezbędne informacje. Po zakończonej rozmowie otrzymasz wiadomość e-mail z kosztorysem lub nasz pracownik do Ciebie oddzwoni jeśli wybierzesz taką formę kontaktu. 

Szafki Kuchenne Dolne - Stojące

Czy szafki kuchenne stojące muszą być na wymiar?

Powierzenie projektu oraz wykonania szafek kuchennych stolarzowi to najprostsze, choć i najdroższe rozwiązanie. Istnieje wiele firm trudniących się wykonywaniem kuchni na wymiar. Natomiast czy jeśli posiadamy nieco wolnego czasu oraz chęci to bez problemu możemy osiągnąć podobny efekt, i jednocześnie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Gotowe szafki kuchenne stojące mają szerokość od 15 do 90 cm. Dokładniej są to wymiary 15, 30, 40, 50, 60, 80 oraz 90 cm. Dodatkowo znajdują się w naszej ofercie szafki kuchenne narożne, które ułatwią wykorzystanie całej, dostępnej przestrzeni. Zatem mamy planszę w postaci naszej kuchni oraz klocki, którymi będą szafki. Przystąpmy zatem do zabawy! Wyobraźmy sobie, że mamy do zaaranżowania kuchnię, gdzie meble mają znajdować się do dwóch sąsiadujących ścianach. Pierwsza ściana ma 288 cm, a sąsiadująca 153 cm. 

Zacznijmy od ustawienia narożnej szafki kuchennej o wymiarach 83x83 cm. W ten sposób na większej ścianie pozostanie nam 205 cm, a na sąsiadującej 70 cm. Dokończmy większą ścianę. Na pewno musimy mieć szafkę kuchenną stojącą pod zlew. Załóżmy, że wybieramy tę o szerokości 80 cm. Kolejnym elementem niech będzie szafka kuchenna na zmywarkę. W naszej ofercie możesz wybrać od razu odpowiedni front do zmywarki. Szafka kuchenna stojąca na zmywarkę ma szerokość 60 cm. Następnie wybieramy szafkę kuchenną dolną z trzema szufladami o szerokości 50 cm oraz najwęższą szafkę do kuchni z pięcioma otwartymi półkami. Ma ona 15 cm szerokości. Tym sposobem bez konieczności angażowania stolarza zapełniliśmy ścianę o szerokości 288 cm i to co do jednego centymetra! 

Pozostała nam ściana o szerokości 153 cm. Mamy już szafę kuchenną narożną, która zajęła 83 cm, więc do zadysponowania mamy 70 cm. Możemy w tym celu wybrać szafkę kuchenną stojącą z półką i szufladą o szerokości 40 cm. Następnie dobieramy szafkę kuchenną stojącą o szerokości 30 cm, która posiada trzy otwarte półki. Znów pełen sukces – każdy centymetr dostępnej przestrzeni został wypełniony. Bez pomocy stolarza, bez wydawania pieniędzy na projekt, bez kilku miesięcy oczekiwania na produkcję mebli na indywidualne zamówienie. 

Jak widać, meblowanie modułowe jest znacznie tańsze i nie wymaga ogromnego wysiłku.

Szafki kuchenne z blatem kuchennym na wymiar

Kupując szafkę kuchenną stojącą musimy pamiętać, by dobrać do niej odpowiedni blat kuchenny na wymiar. Gdy już skompletujemy nasze zamówienie należy przeliczyć jak długi blat nam jest potrzebny, a także w jakich kawałkach powinien on do nas przyjść. Na przykładzie kuchni jaką omawialiśmy w poprzednim akapicie powinniśmy zamówić blat o długości 228 cm oraz 153 cm. Zakładając, że wybraliśmy blat o szerokości 60 cm. Dodatkowo możemy wybierać spośród blatów o grubości 2.8 cm oraz 3.8 cm. Grubość blatu ma przełożenie na finalną wysokość szafki kuchennej stojącej, a także na jej masywność. Wiadomo, że im grubszy blat, tym więcej jest on w stanie utrzymać. Niemniej jednak jest on również znacznie trudniejszy w montażu. Mimo wszystko chyba lepiej pomęczyć się przy montażu, a później mieć trwałe i solidne meble. 

Montaż mebli kuchennych z bonni.pl

Nie czujesz się na siłach, by zmontować całą kuchnię samemu? A może nie masz na to czasu? Nie martw się! Oprócz wyspecjalizowanego transportu mebli wielkogabarytowych świadczymy również usługę montażu mebli kuchennych! Zlecając montaż naszym pracownikom masz pewność, że wszystko przebiegnie szybko, łatwo i przyjemnie. Dodatkowo podczas montażu wytniemy otwór na zlew, wszystko ustawimy i wyregulujemy. 

Koszt montażu jest wyceniany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia, rodzaju wybranych elementów oraz zakresu prac. W celu przygotowania oferty na montaż skontaktuj się z naszą infolinią i przekaż nam wszystkie niezbędne informacje. Po zakończonej rozmowie otrzymasz wiadomość e-mail z kosztorysem lub nasz pracownik do Ciebie oddzwoni jeśli wybierzesz taką formę kontaktu. 

Otwarte Szafki Kuchenne

Szafka na rozpoczęcie i zakończenie

Szafki kuchenne otwarte bardzo często znajdują swoje miejsce na skraju ścianki meblowej. W przypadku, gdy meble nie są otoczone z każdej strony ścianą warto sięgnąć po szafkę kuchenną na zakończenie. Spowoduje ona, że ścianka meblowa nie będzie miała kanciastego zakończenia. Otwarta szafka kuchenna to idealne miejsce na rzeczy, które podczas gotowania chcemy mieć pod ręką. Swoje miejsce znajdą tu wszelkiego rodzaju przyprawy lecz również ozdobne solniczki, pieprzniczki czy też młynek do kawy. Dodatkowo szafki kuchenne na zakończenie są uniwersalne – można je zamontować zarówno z lewej jak i z prawej strony. 

Uzupełnienie idealnej koncepcji kuchni

Podczas wyboru mebli do kuchni modułowej może zdarzyć się sytuacja, w której brakuje nam dosłownie 15-20 cm, by zakryć ścianę. Co zrobić w sytuacji, gdy szafka o szerokości 80 cm może się nie zmieścić, a zakup tej o szerokości 60 cm spowoduje irytującą przerwę? Rzucić wszystko i wydać furę pieniędzy na meble na wymiar? Jest to jakieś rozwiązanie, z pewnością wtedy kuchnia wykorzysta każdy centymetr powierzchni. Natomiast warto w takim wypadku pomyśleć o małej, niepozornej szafce otwartej o szerokości 15 cm. No dobrze, ale na co nam ona? Słuszne pytanie, przecież nie kupimy jej tylko po to, by zakryć przerwę pomiędzy meblami a ścianą. Niemniej jednak niewielka szafka może być bardziej funkcjonalna niż może się wydawać. Szafka kuchenna otwarta o szerokości 15 cm posiada pięć niewielkich półek, które idealnie nadadzą się na pieprz, przyprawy do sosów i zup czy też wino. Niewielka szafka kuchenna daje wielkie możliwości jej wykorzystania. 

Wysokie Szafki Kuchenne Stojące

Są szafki dolne, są górne to po co ten komin?

Można byłoby sobie zadać to pytanie: na co mi ten komin kuchenny? Czy rządek szafek stojących oraz wiszących nie jest wystarczający? Do każdej z szafek możemy schować sztućce, talerze, żywność niewymagającą mrożenia lub chłodzenia. W takim razie czy wysoka szafka stojąca ma jakąkolwiek racje bytu? Odrzućmy kwestię estetyczną. Każdy w tej sprawie może mieć własne zdanie i dla jednych komin kuchenny to upiększenie kuchni, a dla innych niekoniecznie. Natomiast sens istnienia kominów gospodarczych jest taki sam jak wiszących szafek kuchennych – potrzeba aranżacji jak największej przestrzeni. Kuchnia często nie jest wielkim pomieszczeniem, a nie możemy wstawić samych wysokich półek, gdyż stracimy miejsce do przyrządzenia posiłków. Z tego powodu stosuje się szafki wiszące, by zaaranżować jak największą cześć ściany. Natomiast nie na całej przestrzeni potrzebujemy dostępu do blatu. Czy na ściance meblowej o szerokości 260 cm na szafkach dolnych musi znajdować się blat na całej długości? Oczywiście, że nie musi. Z tego powodu na skraju ścianki możemy ustawić wysoką szafkę stojącą, która pozwoli nam maksymalnie wykorzystać powierzchnię kuchni. 

Rodzaje wysokich szafek kuchennych

Istnieje kilka rodzajów kominów kuchennych. Część z nich posiada dwa fronty, dzięki czemu wysoka szafka kuchenna może pełnić rolę domowej spiżarni. Wysoki komin kuchenny może również pomieścić np. sztućce, gdy zdecydujemy się na wariant z trzema szufladami oraz jednym frontem. Kominy gospodarcze pozwalają również na zabudowę piekarnika lub kuchenki mikrofalowej. To coraz popularniejszy trend, który jest niezwykle praktyczny. 

Blaty Kuchenne

Do wyboru, do koloru!

W sklepie internetowym bonni.pl znajdziesz mnóstwo wariantów kolorystycznych od klasycznej matowej bieli przez okleiny imitujące drewno, a na kolorze marmuru kończąc. Pamiętaj, że nawet jeśli zdecydujesz się na gotowy zestaw mebli kuchennych możesz zmienić blat na dowolny z naszej oferty. 

Blaty kuchenne na wymiar

Możesz wybrać dowolną długość blatu wyrażoną w pełnych centymetrach i zapłacisz tylko za część jaka jest Ci potrzebna. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców nie liczymy opłaty za pełne metry bieżące. To, że z danego odcinka płyty pozostanie spad bierzemy na siebie. Klient płaci tylko i wyłącznie za wymiar jaki potrzebuje. Możesz kupić 97 cm blatu i zapłacisz tylko za 97 cm. Musisz jednak pamiętać, że minimalne zamówienie wynosi 30 cm. 

Blat kuchenny jaki potrzebujesz

W naszej ofercie blaty kuchenne są dostępne w trzech różnych szerokościach – 60, 90 oraz 120 cm. Są to najczęściej spotykane głębokości szafek kuchennych, a podane wymiary są również dopasowane do mebli w naszej ofercie. Dodatkowo możesz wybrać grubość blatu – 2,8 cm oraz 3,8 cm. W ostatnim czasie bardzo popularne są grube blaty kuchenne, które wyglądają bardzo solidnie oraz mocno podkreślają stylistykę mebli. Niemniej jednak należy brać pod uwagę, że cieńszy blat znacznie łatwiej zamontować. Dlatego dokonując wyboru upewnij się na czym najbardziej Ci zależy, a także do czego blat kuchenny będzie wykorzystywany. Blat kuchenny to dodatkowa powierzchnia robocza, gdy braknie miejsca na stole. Ponadto przygotowywanie posiłków na blatach kuchennych jest wygodniejsze, gdyż pod ręką mamy wszelkie przyprawy, kuchenkę AGD czy też piekarnik. 

Blaty kuchenne jakość na lata

Blaty kuchenne na wymiar dostępne w naszej ofercie są oklejone obrzeżem melaminowym o grubości 2mm zarówno po lewej jak i prawej stronie. Z tego powodu blat nie musi kończyć się równo z szafką, ścianą czy też stykać się narożnie z drugą częścią. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu jest dodatkowo chroniony przed wpływem wilgoci. Przód blatu jest zaoblony. Tylko i wyłącznie tył blatu kuchennego, który styka się ze ścianą nie jest oklejony tworzywem. Ochrona z trzech stron znacznie zwiększy długowieczność blatu kuchennego. Od spodu blat kuchenny jest pokryty papierem przeciwprężnym, który ma za zadanie zapobiegać odkształceniom. Jest to również dodatkowa ochrona blatu kuchennego na wymiar. Blat kuchenny jest wykonany z płyty laminowanej, dzięki czemu z łatwością utrzymasz go w czystości. Zdajemy sobie sprawę, że kupując blat kuchenny na wymiar dokonujesz inwestycji na lata. Z tego powodu staramy się, by nasze blaty kuchenne były jak najlepiej wykonane oraz zabezpieczone.

Fronty do Zmywarek

Wpasować się w tłum

Zakup odpowiedniego frontu nie będzie stanowił wielkiego wyzwania. W przypadku zakupu zestawu mebli kuchennych bez problemu znajdziemy front, który będzie pasował wzorem do pozostałej części mebli. W paczce znajdziemy front, cokół, a także w zależności od modelu metalowy uchwyt. Fronty do zmywarki są wykonane z płyty MDF o grubości 16 mm, a także są wykończone obrzeżem ABS. Fronty do zmywarki mają podwyższoną odporność na ścieranie, a także wysokie temperatury. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwala to na długie i bezproblemowe użytkowanie. 

Czy znajdę odpowiedni front?

Front do zmywarki pod zabudowę można kupić bez najmniejszego problemu bez obaw o wymiary. Standardem jest, że zmywarki pod zabudowę mają szerokość 45 cm lub 60 cm. Dlatego front do zmywarki bez trudu kupimy zarówno pod kolor pozostałych mebli kuchennych jak i pod wymiar naszej zmywarki. 

Operacja na otwartym sercu – meblujemy kuchnię

Wszystkie ręce na pokład, gdyż meblowanie kuchni to już nie przelewki. To nie jest mały pokój gościnny, gdzie umieścimy stół, sofę, meblościankę i gotowe. Umeblowanie kuchni to wyzwanie, które może być ciężkie lecz również pasjonujące, a końcowy efekt z pewnością wynagrodzi nam wszelkie trudy. Kuchnia to pomieszczenie o którym mówimy, że jest sercem domu. Wszelkie ingerencje w domowe serce powinny być zatem przemyślane, ostrożne i precyzyjnie zaplanowane. Kuchnia to zbyt ważne miejsce, by potraktować je jako kolejne pomieszczenie, które trzeba umeblować. Nie chcemy, by kuchnia pozostała smutna, sterylna, zimna. To miejsce, które łączy domowników podczas spożywania i przygotowywania wspólnych posiłków, więc powinno być ciepłe, radosne, energiczne. Pomóc w tym może odpowiednia kolorystyka, oświetlenie, płytki lecz swój duży wpływ będą miały również meble kuchenne. Właśnie meble do kuchni będą odpowiedzialne za jej funkcjonalność, praktyczność, a także estetykę. Dlatego umeblowanie kuchni nie jest zadaniem prostym, ale może się okazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują. 

Czy umeblowanie kuchni wymaga specjalisty?

Nie należy wpadać ze skrajności w skrajność. Oczywiście umeblowanie kuchni nie skończy się na wyborze dwóch-trzech mebli lecz nie jest to fizyka kwantowa. Wiele zależy również od tego na jakie rozwiązanie się zdecydujemy. Możemy urządzić kuchnię na wymiar. To rozwiązanie pozwoli nam zadysponować każdym, nawet najmniejszym skrawkiem pomieszczenia, a także będziemy mogli urządzić kuchnię według własnej, unikalnej wizji. Niemniej jednak w takim wypadku na pewno zajdzie potrzeba konsultacji ze specjalistą jak np. stolarz, a dodatkowo zwiększa się czas oczekiwania, a także koszt przedsięwzięcia. Dodatkowo chociaż często słyszymy, że kuchnie na wymiar dają możliwość stworzenia autorskiego projektu to jednak najczęściej okazuje się, ze jedyne na co mamy wpływ to tak naprawdę wspomniany wymiar. 

W takim wypadku warto rozważyć zakup gotowych zestawów mebli kuchennych lub stworzyć kuchnię modułową. Gotowe zestawy mebli kuchennych składają się z najpopularniejszych mebli jak np. szafki kuchenne stojące, szafki kuchenne wiszące, wysokie szafki kuchenne, fronty do zmywarki czy też szafki kuchenne narożne. Od razu możemy zobaczyć jak wybrany zestaw mebli kuchennych prezentuje się w całości. Zestaw mebli to również gotowy pomysł na kuchnię. Dodatkowo możemy kupić szafki kuchenne na sztuki, czyli stworzyć kuchnię modułową. Ilość wariantów szafek kuchennych powoduje, że nawet nie decydując się na meble na wymiar możemy dopasować meble do swojej kuchni. Ta forma umeblowania kuchni nie wymaga ani specjalisty, ani specjalistycznej wiedzy. Wystarczy miarka i możemy udać się na poszukiwania wymarzonych mebli. Ponadto gotowe zestawy mebli kuchennych to duża oszczędność pieniędzy. 

Jakie meble powinny znaleźć się w kuchni?

Dużo zależy od tego jak duże pomieszczenie mamy do zaaranżowania. Inaczej będzie wyglądała sytuacja, gdy przyjdzie nam umeblować dużą kuchnię połączoną z jadalnią, a inaczej, gdy będzie to mała kuchnia w bloku. Niemniej jednak z pewnością będą nam potrzebne zarówno szafki stojące jak i wiszące. Najczęściej w szafkach kuchennych wiszących znajdują się rzeczy z jakich korzystamy najczęściej jak przyprawy, talerze czy też szklanki. W szafkach kuchennych stojących znajdą się rzadziej używane garnki, formy do pieczenia czy naczynia żaroodporne. 

Meble kuchenne muszą pomieścić wiele rzeczy, a przy tym nie zająć całego pomieszczenia. Dlatego, bardzo chętnie korzystamy z szafek wiszących czy też wysokich szafek kuchennych. Dodatkowo w kuchni powinna znaleźć się szafka na zlew. W końcu pod czym będziemy trzymać kosz na śmieci? W celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni warto wyposażyć kuchnię w szafki narożne. Gdy już wybierzemy wszystkie niezbędne meble przyjdzie pora na blat. Po zsumowaniu wymiarów wszystkich szafek, które znajdą się w naszej kuchni będziemy wiedzieć dokładnie jakich rozmiarów powinien być wybrany blat na wymiar. 

Szereg możliwości – wybierz Twoją kuchnię!

Wybierając kuchnię modułową czy też gotowy zestaw mebli kuchennych możemy wybierać spośród szerokiej gamy produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo meble dla kuchni w każdym stylu. Z naszymi produktami bez problemu będą mogli Państwo skomponować kuchnię w połysku, kuchnię w macie czy też kuchnię nowoczesną. W naszym sklepie znajdą się również meble, które pozwolą stworzyć bardzo popularną białą kuchnię. Niemniej jednak na jaki styl byśmy się nie zdecydowali to ważne, by w sercu domu czuć się swobodnie, przytulnie i przede wszystkim dobrze.