Małe Narożniki

Mały narożnik z wielkimi możliwościami

Urządzając pomieszczenia o niewielkiej przestrzeni musimy wybrać meble, które będą funkcjonalne oraz ułatwią nam zagospodarowanie każdego zakamarka. Część narożna pomieszczenia zawsze jest problematyczna do zagospodarowania. Zostawić puste – źle, bo szkoda miejsca tym bardziej, gdy urządzamy mały pokój. Wstawić cokolwiek – też niedobrze, bo zawsze można było lepiej wykorzystać to miejsce za bardzo przytłoczymy ten pokój.

Narożnik Młodzieżowy z Funkcją Spania Kacper - Grafitowy/Szary
Produkt dostępny
Sofa narożna Kacper to mebel, który świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie łóżko o stałych wymiarach zajmie zbyt wiele miejsca. Złożony mebel to wygodna sofa, na której można wygodnie usiąść, a po rozłożeniu otrzymujemy jednoosobowe łóżko o powierzchni spania 185x80 cm! Dodatkowo możemy regulować długość powierzchni spania. 

Wybierz mały narożnik z funkcją spania!

Małe narożniki to meble, które w pozycji złożonej zajmują bardzo mało miejsca. Dla przykładu – wymiary małego narożnika młodzieżowego Kacper to 80x110 cm. Dodatkowo mebel posiada dwie ścianki, które idealnie będą przylegały do rogu pomieszczenia. Natomiast w przypadku, gdy zechcemy rozłożyć mały narożnik Kacper uzyskamy powierzchnię spania o wymiarach 80x185 cm. To już wymiary pełnoprawnego pojedynczego łóżka, przy czym, gdy nie jest to konieczne mebel zajmuje bardzo małą przestrzeń. Nawet model Maxi w pozycji złożonej pozwala na zaoszczędzenie miejsca, gdyż zajmuje tylko 96x135 cm. Przy maksymalnych wymiarach powierzchni spania 90x200 cm robi to wrażenie. Małe narożniki to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które w dzień muszą oszczędzać przestrzeń lecz po zmroku maja oferować wygodne miejsce do spania. 

Mały narożnik = mały komfort? Niekoniecznie!

Czy mały narożnik może oferować wygodę użytkowania? Oczywiście, że tak! Meble o niewielkich wymiarach oferowane w niskiej cenie wcale nie muszą być toporne i niewygodne. Weźmy pod lupę mały narożnik rozkładany z funkcją spania Kacper. W siedzisku oprócz pianki zastosowano również sprężyny bonell. Dodatkowo podczas rozkładania siedziska wcale nie musimy użyć wielkiej siły. W małym narożniku został zastosowany system rolkowy, dzięki czemu codzienne rozkładanie będzie łatwe i przyjemne. Na ramie mebla zastosowano system blokad, dzięki czemu podczas snu siedzisko się nie rozjedzie. W poduszkach zastosowano grubą warstwę pianki o podwyższonej elastyczności, dzięki czemu cała powierzchnia spania jest wygodna i pozwala na komfortowy sen. Tak samo wygląda budowa modelu Vaxer, który jest oferowany w dwóch wariantach kolorystycznych. 

Podwójna oszczędność miejsca

Małe narożniki nie tylko oszczędzą miejsce, dzięki swoim wymiarom. Każdy z oferowanych przez nas małych narożników z funkcją spania posiada głęboki pojemnik na pościel. Kołdra, prześcieradło, poduszka mogą być schowane w miejscu spania, a nie muszą niepotrzebnie zabierać miejsca w szafie.