Wymiana / Zwrot

WYMIANY

Dbając o wysoką wygodę naszych Klientów, kupując w naszym sklepie masz aż 30 dni na decyzję. Jeśli z jakiegoś powodu towar nie spełnia Twoich oczekiwań lub bardziej spodobał Ci się inny, możesz bez żadnego problemu wymienić towar. W przypadku wymiany towaru na inny z naszego asortymentu, zwrot mebla jest darmowy - płacisz tylko za dostawę nowego mebla, a zwrot jest darmowy.
Warunkiem jest wymiana na towar o wartości min 80% wymienianego towaru.

Jeśli chcesz dokonać wymiany skontaktuj się z naszą infolinią: +48 22 123 55 22

czas na wymianę: 30 dni


adres do zwrotu:

DBEST SP. Z O.O.
Wrocławska 16
98-400 Wieruszów
 
Szczegółowe informację na temat wymian znajdziesz w naszym regulaminie.

 

ZWROTY

Dbając o wysoką wygodę naszych Klientów, kupując w naszym sklepie masz aż 30 dni na decyzję. Jeśli z jakiegoś powodu towar nie spełnia Twoich oczekiwań lub bardziej spodobał Ci się inny, możesz bez żadnego problemu zwrócić towar. Pamiętaj jednak, że jako Kupujący ponosisz koszt. Zwrotu możesz dokonać osobiście, za pomocą przesyłek kurierskich lub korzystając z usług naszej firmy (zgodnie z cennikiem zwrotów). Pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu towaru, najlepiej zapakować go w taki sam sposób w jaki był zapakowany w momencie dostawy.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu możesz skontaktować się z naszą infolinią: +48 22 123 55 22 lub wypełnić  ten formularz i odesłać towar do nas na swój koszt lub korzystając ze zwrotu świadczonego przez naszą firmę.

Pamiętaj, że jako kupujący ponosisz koszt zwrotu. 

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:

DBEST SP. Z O.O.
Wrocławska 16
98-400 Wieruszów
 
Szczegółowe informację na temat zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie.

Możesz w prosty sposób odstąpić od umowy wypełniając formularz online lub pobierając i wypełniając formularz odstąpienia od umowy dostępny poniżej:

 

file.png file.png 6595602.png
formularz
odstąpienia od umowy
ONLINE
formularz
odstąpienia od umowy
.pdf
formularz
odstąpienia od umowy
.docx

 

Jeśli chcesz przyspieszyć zwrot skorzystaj z formularza online. 

 

CENNIK ZWROTÓW

Zwrot może być zrealizowany przez naszą firmę transportową. Cena zwrotu uzależniona jest od wagi gabarytowej poszczególnego mebla, aby dowiedzieć się jaką wagę gabarytową ma konkretny produkt, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi konsultanci udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat zwrotu lub wymiany.