Czas Wysyłki / Dostawy

Dostawa

W trosce o wygodę i komfort naszych Klientów stworzyliśmy własną sieć dostawy wyspecjalizowaną w przewozie mebli oraz paczek wielkogabarytowych. Wszystko po to, żebyś mógł bezpiecznie otrzymać swoje zamówienie w jak najkrótszym czasie. Przy każdym produkcie podany jest deklarowany czas wysyłki. Przy zamówieniach łączonych realizacja następuje według najdłuższego z podanych czasów. Zdecydowaną większość produktów, bo aż 97% dostarczamy w deklarowanym przedziale czasowy. Pozostałe 3% zamówień realizujemy w ciągu maksymalnego czasu wynoszącego 30 dni roboczych.

 

Czas Dostawy - Realizacji

Na łączny czas realizacji zamówienia składa się czas wysyłki + czas dostawy. Darmowa dostawa obejmuje wszystkie produkty - czas darmowej dostawy wynosi od 1 do 15 dni roboczych, należy do tego czasu doliczyć czas wysyłki towaru z magazynu, dopiero ta suma pozwoli nam określić szacowany czas dostawy.

 

JAK LICZYĆ CZAS DOSTAWY PRZYKŁAD

Przykładowo Sofa X = Czas wysyłki do 10 dni roboczych + Dostawa Ekonomiczna (DARMOWA) od 1 do 15 dni roboczych = Przewidywany czas dostawy do Klienta od 11 do 25 dni roboczych.

 

DNI I GODZINY DOSTAWY

Nasi Kurierzy dostarczają zamówione produkty w wyznaczonym dniu dostawy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 22:00

DOSTAWA EKONOMICZNA - DARMOWA 1 -15 dni roboczych

Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i wymaga potwierdzenia przez odbiorcę, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji o około 7-14 dni roboczych.

DOSTAWA SZYBKA 1 -5 dni roboczych

Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i wymaga potwierdzenia przez odbiorcę, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji o około 1-5 dni robocze.

UWAGA: Jeśli odbiorca potwierdzi termin dostawy, po czym nie odbierze przesyłki zostanie obciążony ponownie kosztem transportu.

Zamówień indywidualnych dotyczących towaru nieprefabrykowanego, wykonanego według specyfikacji klienta nie wysyłamy za pobraniem.

 

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby towar, który u nas zakupiłeś, został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu korzystamy z firmy, która specjalizuje się w przewozie paczek wielkogabarytowych oraz dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Niemniej jednak w nielicznych przypadkach zdarzają się uszkodzenia towarów w czasie transportu. Wszystkie przesyłki są w 100% ubezpieczone dlatego masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do uszkodzenia towaru, wymienimy go niezwłocznie, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Pamiętaj proszę że na zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń w transporcie masz 7 dni od chwili otrzymania towaru.