Płatności

Szybkie Przelewy - Przelewy24

Najszybszą i najbezpieczniejszą formą płatności jest płatność przez Przelewy24. Twoje zamówienie zostaje przekazane od razu do realizacji po zakończeniu płatności dodatkowo masz 100% pewność, że płatność jest zabezpieczona na najwyższym poziomie. Maksymalny czas na opłacenie zamówienia to 7 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

Przelew Tradycyjny

Wybierając przelew tradycyjny, wszelkie niezbędne dane do jego sporządzenia otrzymasz w e-mailu potwierdzającym zakup. Twoje zamówienie trafi do realizacji po faktycznym zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie. Może to opóźnić całkowity czas realizacji zamówienia o 2-4 dni robocze. Maksymalny czas na opłacenie zamówienia to 7 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

Płatność przy Odbiorze - Pobranie

Przy dwóch produktach z różnym czasem dostawy, brany pod uwagę jest dłuższy czas dostawy. POBRANIA realizujemy do kwoty 3500 zł, mebli kuchennych nie wysyłamy pobraniowo. Jeżeli twoje zamówienie przekracza maksymalną kwotę pobrania, sugerujemy złożenie kilku oddzielnych zamówień do kwoty 3500zł każde.

Raty - Przelewy24

Dzięki ratom Przelewy24 możesz dokonać zakupu w naszym Serwisie, nawet gdy nie posiadasz wystarczających środków. Raty są dostępne dla większości użytkowników. Wystarczy wybrać tylko odpowiednią opcję w formularzu składania zamówienia. Minimalna wartość zakupu to 300 PLN.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl