Fronty do zmywarek

Filtry

Wpasować się w tłum

Zakup odpowiedniego frontu nie będzie stanowił wielkiego wyzwania. W przypadku zakupu zestawu mebli kuchennych bez problemu znajdziemy front, który będzie pasował wzorem do pozostałej części mebli. W paczce znajdziemy front, cokół, a także w zależności od modelu metalowy uchwyt. Fronty do zmywarki są wykonane z płyty MDF o grubości 16 mm, a także są wykończone obrzeżem ABS. Fronty do zmywarki mają podwyższoną odporność na ścieranie, a także wysokie temperatury. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwala to na długie i bezproblemowe użytkowanie. 

Czy znajdę odpowiedni front?

Front do zmywarki pod zabudowę można kupić bez najmniejszego problemu bez obaw o wymiary. Standardem jest, że zmywarki pod zabudowę mają szerokość 45 cm lub 60 cm. Dlatego front do zmywarki bez trudu kupimy zarówno pod kolor pozostałych mebli kuchennych jak i pod wymiar naszej zmywarki. 

Zamaskowana zmywarka

Zmywarka w kuchni to rzecz niezbędna. Chyba nikt z nas nie chce spędzać długich godzin przy zlewie myjąc po kolei każdy talerz, szklankę, miskę. Oczywiście – umycie pojedynczego naczynia w zlewie jest znacznie szybsze lecz czy po niedzielnym obiedzie komukolwiek chciałoby się jeszcze stać przy zlewie? Wydaje nam się, że zdecydowanie nie. Z tego powodu zmywarka w kuchni jest już niemal standardem. Natomiast co zrobić, by zmywarka nie wyróżniała się na tle kuchni? Kupić odpowiedni front do zmywarki do zabudowy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl