Czas Wysyłki / Dostawy

Dostawa

W trosce o wygodę i komfort naszych Klientów korzystamy z wyspecjalizowanej firmy kurierskiej w przewozie mebli oraz paczek wielkogabarytowych. Wszystko po to, żebyś mógł bezpiecznie otrzymać swoje zamówienie w jak najkrótszym czasie. Przy każdym produkcie podany jest deklarowany czas realizacji. Przy zamówieniach łączonych realizacja następuje według najdłuższego z podanych czasów. Zdecydowaną większość produktów, bo aż 97% dostarczamy w deklarowanym przedziale czasowy. Pozostałe 3% zamówień realizujemy w ciągu maksymalnego czasu wynoszącego 30 dni roboczych.

Czas Dostawy - Realizacji

Na łączny czas realizacji zamówienia składa się czas wysyłki + czas przewozu. Czas dostawy ekonomicznej wynosi od 3 do 15 dni roboczych, należy do tego czasu doliczyć czas wysyłki towaru z magazynu, dopiero ta suma pozwoli nam określić szacowany czas realizacji zamówienia.

JAK LICZYĆ CZAS REALIZACJI PRZYKŁAD

Przykładowo Sofa X = Czas wysyłki do 10 dni roboczych + Dostawa Ekonomiczna od 3 do 15 dni roboczych = Przewidywany czas dostawy do Klienta od 13 do 25 dni roboczych.

DNI I GODZINY DOSTAWY

Kurierzy dostarczają zamówione produkty w wyznaczonym dniu dostawy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 22:00

DOSTAWA EKONOMICZNA - DARMOWA 3 -15 dni roboczych

Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i wymaga potwierdzenia przez odbiorcę, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zostanie zaproponowany inny termin, co powoduje jednak przedłużenie czasu realizacji.

DOSTAWA SZYBKA 1 -5 dni roboczych

Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i wymaga potwierdzenia przez odbiorcę, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji.

UWAGA: Jeśli odbiorca potwierdzi termin dostawy, po czym nie odbierze przesyłki zostanie obciążony ponownie kosztem transportu.

Zamówień indywidualnych dotyczących towaru nieprefabrykowanego, wykonanego według specyfikacji klienta nie wysyłamy za pobraniem.

W przypadku, gdy maksymalny termin realizacji zamówienia zostanie przekroczony, Sprzedawca przyzna Klientowi rekompensatę w wysokości 0,25% wartości zamówienia za każdy dzień roboczy opóźnienia. 

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby towar, który u nas zakupiłeś, został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu korzystamy z firmy, która specjalizuje się w przewozie paczek wielkogabarytowych oraz dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Niemniej jednak w nielicznych przypadkach zdarzają się uszkodzenia towarów w czasie transportu. Wszystkie przesyłki są w 100% ubezpieczone dlatego masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do uszkodzenia towaru, wymienimy go niezwłocznie, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Pamiętaj proszę że na zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń w transporcie masz 7 dni od chwili otrzymania towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl