Nawigacja Bloga
Najnowsze posty

Ostatnie komentarze

Droższy znaczy tańszy? Poradnik zakupowy mebli tapicerowanych

3796 Wyśw. 37 Lubię
6 Uwagi
(5)

Zostaw komentarz

Uwagi

 • Dobrze powiedziane
  Za pomocą:Adam Na 2021-06-16
  Ocena:
  5.0

  Moim zdaniem również lepiej jest kupić coś co posłuży na lata. Kiedyś usłyszałem taki fajny cytat "Radość z jakości trwa znacznie dłużej niż z niskiej ceny".

 • Dla seniora każdy grosz jest ważny
  Za pomocą:Przemysław Na 2021-06-16
  Ocena:
  5.0

  Fajnie jest kupić coś lepszego, ale jak się jest emerytem to jednak trzeba się liczyć z każdą złotówką. Można też zbierać i odkładać.

 • Masz racje!
  Za pomocą:Patryk Na 2021-06-16
  Ocena:
  5.0

  Zgadzam się w 100%!
  Ludzie często szukają okazji, promocji, czegoś za pół darmo, ale nie biorą pod uwagę, że jak coś jest dużo tańsze to z czegoś to się bierze. Tak jak ubrania, elektronika czy samochód. Kupując auto za 5000 zł trzeba mieć świadomość, że zbliża się on do pełnoletności, coś trzeba będzie wymienić albo będzie go łapać rdza. W nowych produktach też jest podobnie - kupmy telefon za 350 zł. Będzie dzwonić? No pewnie tak, będzie wysyłał SMS? Raczej też. Czy będzie na nim można obejrzeć stream na żywo w wysokiej rozdzielczości? No może być już problem. Dlatego lepiej jest wydać więcej na lepszej jakości rzecz i mieć ją na dłużej. Tak jak w przykładzie podanym w tekście - idź do marketu i kup koszulkę i po trzech praniach będzie do wyrzucenia, a koszulka z porządnej firmy może byc używana nawet przez lata. No fakt, faktem później wyjdzie z mody, ale wizualnie będzie ok

 • moje zdanie
  Za pomocą:Ala Na 2021-06-16
  Ocena:
  5.0

  W mojej ocenie wiele zależy od tego co na ten moment potrzebujemy. Kupując sofę na działkę nie będę wybierała najdroższej sofy, bo jak będę jej używać 2 miesiące w roku to po co mi niewiadomo jaka sofa? Druga rzecz, że nie zawsze można sobie pozwolić na droższą kanapę. Natomiast kupując do domu faktycznie lepiej dołożyć parę złotych

 • Może tak, a może nie
  Za pomocą:Rafał Na 2021-06-16
  Ocena:
  5.0

  Oczywiście, że lepiej jest kupić raz, a dobrze, jednak nie zawsze cena powoduje, iż produkt jest lepszy. Tak jak ze smartfonami, telewizorami czy laptopami. Nie trzeba wybierać wyłącznie najwyższej półki, żeby mieć dobry sprzęt. Niemniej jednak zgadzam się z tym, że kupno najtańszych sof nie zawsze jest dobrym pomysłem. Ja osobiście niedawno kupiłem z Waszej strony sofę Euforii - nie była najdroższa - raczej ze średniej półki, a jest na prawdę w porządku. Zawsze warto przeliczyć sobie stosunek ceny do jakości. Takie moje zdanie.

 • Przydatny i dobrze napisany
  Za pomocą:Tomasz Na 2021-02-03
  Ocena:
  5.0

  Pomocny i dobrze napisany poradnik, szczególnie przydatny przed zakupem, nie ukrywam czekam na więcej.