Nawigacja Bloga
Najnowsze

Najnowsze komentarze

Popularne

 
Sortuj od
 • Jaka tkanina obiciowa jest najlepsza? jaką wybrać? Przewodnik po Świecie Tkanin Mebli Tapicerowanych
  Jaka tkanina obiciowa jest najlepsza? jaką wybrać? Przewodnik po Świecie Tkanin Mebli Tapicerowanych
  6476
  3
  (5.0)

  Ile rodzajów mebli tyle tkanin tapicerskich. Każda jest zachwalana przez sprzedawcę i trudno zorientować się jaki materiał wybrać. Dlatego postanowiliśmy stworzyć ten przewodnik po tkaninach, aby każdy z naszych Klientów przed zakupem, miał świadomość czym się charakteryzuje poszczególna tkanina, jakie są jej zalety i wady. Dzięki temu zakupy u nas będą jeszcze łatwiejsze.

  Czytaj więcej
 • LEWY CZY PRAWY - JAK PRAWIDŁOWO WYBRAĆ STRONĘ NAROŻNIKA?
  LEWY CZY PRAWY - JAK PRAWIDŁOWO WYBRAĆ STRONĘ NAROŻNIKA?
  3240
  1
  (5.0)

  Narożnik lewostronny czy prawostronny? Wydawać by się mogło, że nie ma łatwiejszego pytania. Przecież z rozróżnieniem lewej od prawej strony nikt z nas nie ma problemu. Niemniej jednak zastanówmy się ile razy w życiu usłyszeliśmy „To drugie lewo!” albo „Ale w moje lewo!”. Czasem najłatwiejsze pytania potrafią sprawić największą trudność, a idealnym przykładem są telewizyjne teleturnieje. Początkowe pytania wydają się bardzo łatwe, a mimo to zdarzają się uczestnicy, którzy swoją drogę do...

  Czytaj więcej
 • Droższy znaczy tańszy? Poradnik zakupowy mebli tapicerowanych
  Droższy znaczy tańszy? Poradnik zakupowy mebli tapicerowanych
  3054
  6
  (5.0)

  Nie da się ukryć, że cena jest jednym z kluczowych elementów wyboru mebla. Owszem, zdarza się, że sofa czy narożnik tak nas oczaruje, że będziemy w stanie zapłacić za niego każde pieniądze. Niemniej jednak czynnik ekonomiczny odgrywa istotną role podczas podejmowania decyzji. Warto jednak zadać sobie pytanie czy poszukiwanie najtańszego rozwiązania ma sens? A jeśli tak to czy tania kanapa istotnie jest tania? A może jednak kupując taniej przepłacamy?

  Czytaj więcej
Showing 1 to 3 of 19 (7 Pages)