Nawigacja Bloga
Najnowsze

Najnowsze komentarze

 
Sortuj od
 • Jak urządzić pierwsze mieszkania dla dwojga? - krótki poradnik dla par
  Jak urządzić pierwsze mieszkania dla dwojga? - krótki poradnik dla par
  324

  Zamieszkanie z partnerką lub partnerem to pewnego rodzaju wejście w kolejny etap dorosłości. Pierwsze wspólne mieszkanie to szereg emocji, które stanowią mieszankę stresu, niepokoju, euforii i ekscytacji. Jak zatem urządzić pierwsze mieszkanie, tak aby żyło się komfortowo, a drogi partnerów przecinały się w nim w pozytywny sposób?

  Czytaj więcej
 • Jak czyścić sofę lub kanapę na sucho domowym sposobem? PORADNIK KROK PO KROKU
  Jak czyścić sofę lub kanapę na sucho domowym sposobem? PORADNIK KROK PO KROKU
  235

  Czyszczenie sofy na sucho jest najodpowiedniejszą alternatywą w przypadku, gdy nie daje się zdjąć poszewki z naszej sofy, jeśli tkanina jest delikatna, lub po prostu nie chcemy w danym momencie przeprowadzać gruntownego czyszczenia tkanin. Zabieg ten polega na intensywnym czyszczeniu tapicerki, bez konieczności zdejmowania pokrowców, moczenia ich w wodzie czy wkładania do pralki. Warto wiedzieć, że tkaniny syntetyczne, w tym imitacja skóry, mają między innymi właściwości plamoodporne,...

  Czytaj więcej
 • Jak urządzić home office? Czyli jakich mebli biurowych potrzebujesz, aby urządzić komfortowe biuro w domu
  Jak urządzić home office? Czyli jakich mebli biurowych potrzebujesz, aby urządzić komfortowe biuro w domu
  95

  W związku z pandemią część pracowników rozpoczęła pracę w trybie zdalnym. Z czasem praca z domu stała się normą. Obecnie coraz więcej decyduje się na stałe zaaranżowanie przestrzeni biurowej w domowym zaciszu. Warto pamiętać, że domowe biuro powinno być nie tylko praktyczne, ale również komfortowe. Jak dobrać odpowiednie meble do domowego gabinetu? Czym się należy kierować? 

  Czytaj więcej
Showing 1 to 3 of 19 (7 Pages)