Kanapy Narożne

Kanapa narożna – sprytny mebel 2w1

Kanapa narożna z funkcją spania to idealny mebel do niewielkich pomieszczeń. Urządzając pokój młodzieżowy, dziecięcy czy po prostu mały pokój czasem trudno znaleźć miejsce na sofę, narożnik czy łóżko. Dodatkowo chcąc korzystać z pomieszczenia zarówno w dzień jak i w nocy potrzebujemy mebli uniwersalnych o wszechstronnych zastosowaniach. Jednym z przykładów mebli wielozadaniowych jest kanapa narożna.

Narożnik Młodzieżowy z Funkcją Spania Kacper - Grafitowy/Szary
Produkt dostępny
Sofa narożna Kacper to mebel, który świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie łóżko o stałych wymiarach zajmie zbyt wiele miejsca. Złożony mebel to wygodna sofa, na której można wygodnie usiąść, a po rozłożeniu otrzymujemy jednoosobowe łóżko o powierzchni spania 185x80 cm! Dodatkowo możemy regulować długość powierzchni spania. 

Bezproblemowa aranżacja w pokoju

Róg pomieszczenia zawsze jest trudny do zagospodarowania, lecz w małych pomieszczeniach musimy wykorzystać każdy centymetr dostępnej powierzchni. Kanapa narożna może znacznie ułatwić aranżację niewykorzystanej powierzchni. Dodatkowym plusem jest uniwersalność naszych kanap. Meble z kategorii kanapy narożne można zmontować zarówno w sposób lewostronny jak i prawostronny. To ogromna zaleta, gdyż nawet w ostatniej chwili możemy zmienić nasze plany na umeblowanie pomieszczenia. Dodatkowo jeśli za kilka tygodni lub miesięcy zdecydujemy się na przemeblowanie to kanapa narożna zakupiona w sklepie bonni.pl dostosuje się do naszych potrzeb. Kanapa narożna zagospodaruje trudną przestrzeń, dzięki czemu zyskasz więcej miejsca w pokoju!

Idealna w dzień, praktyczna w nocy - kanapa narożna z Bonni.pl

Masz niewielki metraż do zagospodarowania, ale jednocześnie chcesz mieć miejsce do spania? Dwumetrowe łóżko zajmie ponad połowę dostępnej przestrzeni? Klasyczna kanapa spowoduje, że w dzień nie będziesz mógł swobodnie przejść przez pokój? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań chcesz udzielić odpowiedzi twierdzącej to koniecznie sprawdź naszą ofertę kanap narożnych!

Jednym z przykładów mebli, które zaoszczędzą miejsce w dzień i pozwolą wyspać się w nocy jest model Maxi. Złożona kanapa narożna z funkcją spania zajmie tylko 96x135 cm. Po rozłożeniu kanapy otrzymujemy powierzchnię spania 90x200 cm. To idealna wielkość zarówno dla nastolatka jak i osoby dorosłej. 

Potrzebujesz mniejszej kanapy? Nie ma problemu! Zapoznaj się z naszym sympatycznym Kacprem. Złożona kanapa narożna Kacper zajmie tylko 80x110 cm. Po rozłożeniu otrzymamy łóżko o powierzchni spania 80x185 cm. Dodatkowo w tym modelu w siedzisku zastosowano materac ze sprężynami bonell!

Sprawdź dostępne propozycje kanap narożnych z funkcją spania w sklepie internetowym bonni.pl