Kuchnia ARTISAN HG

Nowoczesna i błyszcząca kuchnia z klasycznym dębem!

Kolekcja mebli kuchennych Artisan HG łączy ze sobą nowoczesny styl meblowania z nutką starego i dobrego stylu. To meble, które trafią w gusta zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Motywem przewodnim jest korpus oraz część frontów wykonanych w kolorze dąb artisan. Jest to drewniana barwa, która idealnie wpasuje się do Twojej kuchni. To neutralny odcień dębu, który nie przytłoczy pomieszczenia. Fronty mebli z kolekcji Artisan HG są wykonane z płyty MDF w pięciu wariantach kolorystycznych z wykończeniem połysk. W kolekcji jest dostępne pięć wersji kolorystycznych – Biały, Krem, Czerwony, Cappucino oraz Szary. Meble wkomponują się do każdej kuchni!

Co znajdziemy w kolekcji Artisan HG?

Kolekcja mebli kuchennych Artisan HG zawiera wszystkie najważniejsze meble kuchenne. Znajdziemy tutaj zarówno szafki stojące, wiszące jak i wysokie słupki kuchenne. Elementem charakterystycznym jest połyskujący front, który dobrze komponuje się z korpusem w kolorze dąb artisan. Fronty wykonane są z płyty MDF o grubości 16 mm. Jest to gęsta, twarda oraz trwała płyta. Pozostałe elementy są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm oraz o podwyższonej gęstości. Nie zabrakło również funkcji cichego domyku, która jest dostępna w znacznej większości mebli z kolekcji Artisan HG. 

Kuchnia kompaktowa – dopasuj do swojej kuchni bez dopłaty za indywidualną produkcję

Meble kuchenne z kolekcji Artisan HG to przykład kuchni kompaktowej. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy dopasować wielkość zestawu kuchennego bez potrzeby indywidualnej produkcji. Zarówno szafki stojące jak i wiszące są dostępne w różnych rozmiarach od 15 cm do 80 cm. W ten sposób możemy dobrać szafki w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Zakładając, że mamy do umeblowania kuchnię z prostą ścianką o długości 260 cm możemy wybrać gotowy zestaw mebli kuchennych Artisan HG. Co w przypadku, gdy mamy dostępną przestrzeń w postaci litery L? Załóżmy, że dłuższa strona ma 220 cm, a krótsza 145 cm. Na krótszej stronie powinien znaleźć się zlew, a na dłuższej miejsce na kuchenkę gazową. Zaczynamy więc od szafki stojącej kuchennej 83x83 cm. Po krótszej stronie dostawiamy szafkę pod zlew o szerokości 60 cm. Krótsza strona jest już gotowa. Po dłuższej stronie zakładamy szafkę pod kuchenkę gazową, która ma szerokość 60 cm. Następnie zakładamy otwartą szafkę o szerokości 15 cm, a na koniec szafkę kuchenną stojącą z trzema szufladami lub jednym frontem o szerokości 60 cm. Pomimo, że nie zamawialiśmy mebli na wymiar są one skrojone na nasze potrzeby. Minimalne różnice na poziomie 1-3 cm można zakryć poprzez zakup minimalnie dłuższego blatu. 

Jaki kolor dla Ciebie?

Kolekcja mebli kuchennych Artisan HG oferuje aż pięć różnych wariantów kolorystycznych. Korpus mebli zawsze jest w kolorze dębu artisan. Natomiast najbardziej widoczne fronty mają wiele wariantów. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest kolor biały. Dodatkowo w kolekcji Artisan HG fronty są wykończone w połysku. Biały błyszczący kolor nada szyku i elegancji każdej kuchni. Dużym zainteresowaniem cieszą się kolory kremowy oraz cappuccino, które sprawdzą się w jasnej, czasem nasłonecznionej kuchni. Szary kolor to wariant dla nowoczesnych lub loftowych kuchni. W przypadku, gdy znudziła Ci się tradycyjna kuchnia skorzystaj z frontów w kolorze czerwonym. Intensywna i błyszcząca czerwień przełamie schematy i z pewnością wzbudzi zainteresowanie Twoich gości. Oczywiście, że kuchnia to nie jest miejsce spotkań, ale po kto po remoncie mając tak piękne meble nie pochwaliłby się nimi przed rodziną lub znajomymi?