Zestawy Mebli Kuchennych

Podkategorie

Kuchnia ARTISAN HG

Nowoczesna i błyszcząca kuchnia z klasycznym dębem!

Kolekcja mebli kuchennych Artisan HG łączy ze sobą nowoczesny styl meblowania z nutką starego i dobrego stylu. To meble, które trafią w gusta zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Motywem przewodnim jest korpus oraz część frontów wykonanych w kolorze dąb artisan. Jest to drewniana barwa, która idealnie wpasuje się do Twojej kuchni. To neutralny odcień dębu, który nie przytłoczy pomieszczenia. Fronty mebli z kolekcji Artisan HG są wykonane z płyty MDF w pięciu wariantach kolorystycznych z wykończeniem połysk. W kolekcji jest dostępne pięć wersji kolorystycznych – Biały, Krem, Czerwony, Cappucino oraz Szary. Meble wkomponują się do każdej kuchni!

Co znajdziemy w kolekcji Artisan HG?

Kolekcja mebli kuchennych Artisan HG zawiera wszystkie najważniejsze meble kuchenne. Znajdziemy tutaj zarówno szafki stojące, wiszące jak i wysokie słupki kuchenne. Elementem charakterystycznym jest połyskujący front, który dobrze komponuje się z korpusem w kolorze dąb artisan. Fronty wykonane są z płyty MDF o grubości 16 mm. Jest to gęsta, twarda oraz trwała płyta. Pozostałe elementy są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm oraz o podwyższonej gęstości. Nie zabrakło również funkcji cichego domyku, która jest dostępna w znacznej większości mebli z kolekcji Artisan HG. 

Kuchnia kompaktowa – dopasuj do swojej kuchni bez dopłaty za indywidualną produkcję

Meble kuchenne z kolekcji Artisan HG to przykład kuchni kompaktowej. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy dopasować wielkość zestawu kuchennego bez potrzeby indywidualnej produkcji. Zarówno szafki stojące jak i wiszące są dostępne w różnych rozmiarach od 15 cm do 80 cm. W ten sposób możemy dobrać szafki w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Zakładając, że mamy do umeblowania kuchnię z prostą ścianką o długości 260 cm możemy wybrać gotowy zestaw mebli kuchennych Artisan HG. Co w przypadku, gdy mamy dostępną przestrzeń w postaci litery L? Załóżmy, że dłuższa strona ma 220 cm, a krótsza 145 cm. Na krótszej stronie powinien znaleźć się zlew, a na dłuższej miejsce na kuchenkę gazową. Zaczynamy więc od szafki stojącej kuchennej 83x83 cm. Po krótszej stronie dostawiamy szafkę pod zlew o szerokości 60 cm. Krótsza strona jest już gotowa. Po dłuższej stronie zakładamy szafkę pod kuchenkę gazową, która ma szerokość 60 cm. Następnie zakładamy otwartą szafkę o szerokości 15 cm, a na koniec szafkę kuchenną stojącą z trzema szufladami lub jednym frontem o szerokości 60 cm. Pomimo, że nie zamawialiśmy mebli na wymiar są one skrojone na nasze potrzeby. Minimalne różnice na poziomie 1-3 cm można zakryć poprzez zakup minimalnie dłuższego blatu. 

Jaki kolor dla Ciebie?

Kolekcja mebli kuchennych Artisan HG oferuje aż pięć różnych wariantów kolorystycznych. Korpus mebli zawsze jest w kolorze dębu artisan. Natomiast najbardziej widoczne fronty mają wiele wariantów. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest kolor biały. Dodatkowo w kolekcji Artisan HG fronty są wykończone w połysku. Biały błyszczący kolor nada szyku i elegancji każdej kuchni. Dużym zainteresowaniem cieszą się kolory kremowy oraz cappuccino, które sprawdzą się w jasnej, czasem nasłonecznionej kuchni. Szary kolor to wariant dla nowoczesnych lub loftowych kuchni. W przypadku, gdy znudziła Ci się tradycyjna kuchnia skorzystaj z frontów w kolorze czerwonym. Intensywna i błyszcząca czerwień przełamie schematy i z pewnością wzbudzi zainteresowanie Twoich gości. Oczywiście, że kuchnia to nie jest miejsce spotkań, ale po kto po remoncie mając tak piękne meble nie pochwaliłby się nimi przed rodziną lub znajomymi? 

Kuchnia STILO

Co znajdziemy w kolekcji Stilo?

Kolekcja mebli kuchennych Stilo zawiera wszystkie najważniejsze meble jakie powinny znaleźć się w kuchni. W kolekcji Stilo znajdziemy wiele rodzajów szafek stojących w tym pod zabudowę piekarnika oraz zlewu. Znajdziemy tu również szafki wiszące, a wśród nich modele z przeszklonymi drzwiczkami, które nadadzą kuchni uroku. Ponadto Kolekcja mebli do kuchni Stilo zawiera wysokie słupki kuchenne w tym pozwalające na zabudowę piekarnika oraz mikrofali. Kolekcja mebli kuchennych Stilo została przygotowana z myślą o wymagających klientach, w których gusta nie jest łatwo trafić. Dlatego meble posiadają piękny frezowany front, cichy domyk czy też szuflady typu Premium Box z funkcją dociągu. Meble do kuchni Stilo nie tylko spełnią, ale i przerosną Twoje oczekiwania. 

Kuchnia kompaktowa – dopasuj do swojej kuchni bez dopłaty za indywidualną produkcję

Meble kuchenne z kolekcji Stilo to przykład kuchni kompaktowej. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy dopasować wielkość zestawu kuchennego bez potrzeby indywidualnej produkcji. Zarówno szafki stojące jak i wiszące są dostępne w różnych rozmiarach od 15 cm do 80 cm. W ten sposób możemy dobrać szafki w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Zakładając, że mamy do umeblowania kuchnię z prostą ścianką o długości 260 możemy wybrać odpowiednie szafki kuchenne jak np. szafka pod zlew o szerokości 80 cm, szafka pod zabudowę piekarnika 60 cm, Słupek kuchenny o szerokości 40 cm oraz szafka kuchenna z trzema szufladami o szerokości 60 cm. Zadanie proste – szafki razem mają równo 260 cm wypełniają dostępną przestrzeń . Co w przypadku, gdy mamy dostępną przestrzeń w postaci litery L? Załóżmy, że dłuższa strona ma 220 cm, a krótsza 145 cm. Na krótszej stronie powinien znaleźć się zlew, a na dłuższej miejsce na kuchenkę gazową. Zaczynamy więc od szafki stojącej kuchennej 83x83 cm. Po krótszej stronie dostawiamy szafkę pod zlew o szerokości 60 cm. Krótsza strona jest już gotowa. Po dłuższej stronie zakładamy szafkę pod kuchenkę gazową, która ma szerokość 60 cm. Następnie zakładamy otwartą szafkę o szerokości 15 cm, a na koniec szafkę kuchenną stojącą z trzema szufladami lub jednym frontem o szerokości 60 cm. Pomimo, że nie zamawialiśmy mebli na wymiar są one skrojone na nasze potrzeby. Minimalne różnice na poziomie 1-3 cm można zakryć poprzez zakup minimalnie dłuższego blatu. 

Wybierz kolor swojej kuchni

Meble kuchenne Stilo są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych. Korpus mebla jest dostępny w kolorze Dąb Artisan lub Biały Mat. Fronty z frezowanej płyty MDF są dostępne w kolorze grafitowym lub białym. W ten sposób możesz odkryć piękno całkowicie białej kuchni z kontrastowym czarnym, metalowym uchwytem. Możesz również złamać schemat z korpusem Dąb Artisan oraz grafitowymi frontami. Z pewnością to niecodzienne połączenie wzbudzi zainteresowanie Twoich gości. Oczywiście, że kuchnia to nie jest miejsce spotkań, ale po kto po remoncie mając tak piękne meble nie pochwaliłby się nimi przed rodziną lub znajomymi?

Kuchnia MODENA

Co znajdziemy w kolekcji Modena?

W kolekcji mebli kuchennych Modena znajdziemy wszystko co będzie nam potrzebne do umeblowania stylowej kuchni. To również idealna kolekcja dla kuchni połączonej z salonem. W kolekcji mebli do kuchni Modena znajdziemy szafki stojące, wiszące oraz słupki kuchenne. Nie zabrakło oczywiście wielu udogodnień jak np. zawiasów z funkcją cichego domyku. Meble są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Co ciekawe kolekcja Modena bazuje na kontraście kolorów, przez co dolne szafki posiadają czarne fronty lecz wiszące są wykonane w kolorze dąb artisan. Kontrast pomiędzy dolnymi oraz górnymi szafkami kuchennymi tworzy zdumiewający efekt. 

Kuchnia kompaktowa – dopasuj do swojej kuchni bez dopłaty za indywidualną produkcję

Meble kuchenne z kolekcji Modena  to przykład kuchni kompaktowej. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy dopasować wielkość zestawu kuchennego bez potrzeby indywidualnej produkcji. Zarówno szafki stojące jak i wiszące są dostępne w różnych rozmiarach od 15 cm do 80 cm. W ten sposób możemy dobrać szafki w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Zakładając, że mamy do umeblowania kuchnię z prostą ścianką o długości 260 możemy wybrać odpowiednie szafki kuchenne jak np. szafka pod zlew o szerokości 80 cm, szafka pod zabudowę piekarnika 60 cm, Słupek kuchenny o szerokości 40 cm oraz szafka kuchenna z trzema szufladami o szerokości 60 cm. Zadanie proste – szafki razem mają równo 260 cm wypełniają dostępną przestrzeń . Co w przypadku, gdy mamy dostępną przestrzeń w postaci litery L? Załóżmy, że dłuższa strona ma 220 cm, a krótsza 145 cm. Na krótszej stronie powinien znaleźć się zlew, a na dłuższej miejsce na kuchenkę gazową. Zaczynamy więc od szafki stojącej kuchennej 83x83 cm. Po krótszej stronie dostawiamy szafkę pod zlew o szerokości 60 cm. Krótsza strona jest już gotowa. Po dłuższej stronie zakładamy szafkę pod kuchenkę gazową, która ma szerokość 60 cm. Następnie zakładamy otwartą szafkę o szerokości 15 cm, a na koniec szafkę kuchenną stojącą z trzema szufladami lub jednym frontem o szerokości 60 cm. Pomimo, że nie zamawialiśmy mebli na wymiar są one skrojone na nasze potrzeby. Minimalne różnice na poziomie 1-3 cm można zakryć poprzez zakup minimalnie dłuższego blatu. 

Kuchnia LUNA

Kuchnia modułowa – dobra alternatywa dla mebli na wymiar?

Nie lubisz czekać miesiącami na produkcje mebli na wymiar? Wolisz samodzielnie zaprojektować swoją kuchnie i zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy?  Chcesz mieć meble, które będziesz mógł wykorzystać w innym pomieszczeniu np. po przeprowadzce? Zatem kuchnia modułowa to odpowiednia propozycja dla Ciebie! W kolekcji Luna masz do wyboru aż 53 rodzaje wszelkich szafek górnych, dolnych frontów do zmywarki czy kominów kuchennych. Dodatkowo możesz wybrać jeden z sześciu wariantów kolorystycznych. Warto zaznaczyć, że szafki jakie możesz wybrać mają od 15 cm do 80 cm szerokości. W ten sposób możesz dopasować meble do swojej kuchni bez wydawania fortuny!

Luna – Funkcjonalna i klasyczna elegancja

Kolekcja mebli kuchennych modułowych Luna posiada szereg funkcjonalnych udogodnień. Jednym z nich jest tzw. „cichy domyk”, dzięki czemu nawet podczas nocnego głodu nie pobudzisz pozostałych domowników. Fronty mebli zostały wykonane z płyty MDF, która charakteryzuje się wysoką odpornością. Fronty są znacznie bardziej narażone na uszkodzenia i zabrudzenia niż pozostała część mebli. Dlatego frezowane fronty z wysokiej jakości płyty MDF pozwolą znacznie wydłużyć żywotność mebli kuchennych Luna. Dodatkowo Kolekcja luna posiada stylowe metalowe uchwyty do szafek kuchennych dolnych oraz wiszących. 

Nie czekaj! Wybierz jeden z sześciu wariantów kolorystycznych mebli kuchennych Luna i nadaj swojej kuchni szyku i elegancji

Kuchnia EKO

Kuchnia modułowa – dobra alternatywa dla mebli na wymiar?

Nie lubisz czekać miesiącami na produkcje mebli na wymiar? Wolisz samodzielnie zaprojektować swoją kuchnie i zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy?  Chcesz mieć meble, które będziesz mógł wykorzystać w innym pomieszczeniu np. po przeprowadzce? Zatem kuchnia modułowa to odpowiednia propozycja dla Ciebie! W kolekcji EKO masz do wyboru aż 66 rodzajów wszelkich szafek górnych, dolnych frontów do zmywarki czy kominów kuchennych. Dodatkowo możesz wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych. Warto zaznaczyć, że szafki jakie możesz wybrać mają od 15 cm do 80 cm szerokości. W ten sposób możesz dopasować meble do swojej kuchni bez wydawania fortuny!

Kuchnia Eko – Szerokie pole wyboru

Cała kolekcja mebli Eko składa się aż 66 różnych szafek w dwóch wariantach kolorystycznych – Biały mat oraz Akacja/Platyna. W ofercie kuchni Eko znajdziesz zarówno szafkę pod piekarnik, zlewozmywak jak i wysoki komin kuchenny czy też przeszkloną witrynę. Meble zostały wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Dodatkowo meble posiadają obrzeże z tworzywa ABS o grubości 1,7 mm. Kuchnia modułowa Eko to dobra jakość w niskiej cenie. 

Kuchnia LARA

Kuchnia modułowa – dobra alternatywa dla mebli na wymiar?

Nie lubisz czekać miesiącami na produkcje mebli na wymiar? Wolisz samodzielnie zaprojektować swoją kuchnie i zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy?  Chcesz mieć meble, które będziesz mógł wykorzystać w innym pomieszczeniu np. po przeprowadzce? Zatem kuchnia modułowa to odpowiednia propozycja dla Ciebie! W kolekcji Lara masz do wyboru aż 110 różnych szafek górnych, stojących, czy też wysokich kominów kuchennych. W kolekcji mebli kuchennych Lara znajdziesz również fronty do zmywarki. Dodatkowo możesz wybrać jeden z trzech wariantów kolorystycznych. Warto zaznaczyć, że szafki jakie możesz wybrać mają od 15 cm do 80 cm szerokości. W ten sposób możesz dopasować meble do swojej kuchni bez wydawania fortuny!

Nowoczesna kuchnia z meblami Lara

Meble kuchenne Lara zostały wykonane w minimalistycznym designie. Nie ma tutaj frezów, ozdobnych wzorków czy żłobień. Kuchnia Lara to propozycja dla eleganckiej i nowoczesnej kuchni. Korpus w każdym z trzech wariantów jest w kolorze białym. Fronty są dostępne w wariantach Biały, Cappucino oraz Grafit. Kolory mogą ze sobą stworzyć spójną całość lub grę kontrastów jak w wariancie z grafitowymi frontami. 

Fronty zostały wykonane z płyty MDF, która została pokryta folią PET. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwe czyszczenie, a także zatrzymanie wszelkich płynów na powierzchni płaskiej. Ponadto folia PET wizualnie w świetny sposób zastępuje znacznie droższą matę akrylową. 

Szafki kuchenne Lara zostały wyposażone w zawiasy z funkcją cichego domyku, metalowe uchwyty typu reling, a także melaminowe obrzeże.

Meble z kolekcji Lara ozdobią Twoją nowoczesną kuchnię!

Meblujemy na skróty, czyli zestaw mebli kuchennych

Czy umeblowanie kuchni musi być kosztowne i czasochłonne? Czy koniecznie trzeba wydać mnóstwo pieniędzy, umówić kilka wizyt ze stolarzem, a do tego odbyć wiele rozmów z projektantem? Przecież te pieniądze można wydać znacznie lepiej, a czas spędzić efektywniej. Dlatego zamiast drogiej i czasochłonnej kuchni na wymiar warto wybrać znacznie tańsze i szybsze zestawy mebli kuchennych! Meble do kuchni w formie gotowego zestawu mogą kosztować nawet kilka razy mniej niż wykonywane na specjalne zamówienie szafki, fronty czy półki. Dodatkowo możemy sami na spokojnie zwymiarować własną kuchnię, a na podstawie dokonanych pomiarów wybrać odpowiedni zestaw. Ponadto zestaw mebli kuchennych to nie jest sztywna formuła. Możemy go dopasować do swoich potrzeb!

Zestaw mebli kuchennych, a wolność aranżacji

Kuchnia na wymiar ma oczywiście swoje zalety. W ten sposób możemy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zrealizować autorską wizję, ogólnie mówiąc możemy zrobić po swojemu. Niemniej jednak i tu napotkamy pewne ograniczenia. O ile wymiarem czy ilością półek możemy manewrować dowoli o tyle najczęściej otrzymujemy pewien szablon, w którym nie wszystko można zmienić. Nawet wydając mnóstwo pieniędzy nie zawsze możemy stworzyć swój projekt od zera. Dlatego warto rozważyć zakup zestawu mebli kuchennych. 

Jedną z najczęstszych obaw przed zakupem gotowego zestawu jest to czy znajdziemy meble, które wpasują się do naszej kuchni. Czy jeśli kupimy zestaw to nie okaże się, że na rogu pozostanie szpara, która będzie tylko szpecić całość pomieszczenia? Czy koniecznie trzeba kupić cały zestaw, bo w naszej kuchni potrzeba tylko jednej szafki wiszącej, a w zestawie są dwie? Otóż właśnie w tym miejscu warto zapoznać się z kuchnią modułową. 

Prawie na Wymiar - Meble Kuchenne Modułowe

Kuchnia modułowa to pewnego rodzaju kuchnia na wymiar lecz składająca się z gotowych elementów. Seria mebli kuchennych zawiera kilkanaście modeli szafek, półek, frontów. Są one w różnych kombinacjach oraz rozmiarach. Przykładowo: zestaw mebli kuchennych Połysk/Dąb Artisan HG ma 260 cm szerokości. Nasza kuchnia maksymalnie może zmieścić zestaw o szerokości 200 cm. Czy w takim razie musimy rezygnować z zestawu skoro zdążył już nam przypaść do gustu? Absolutnie nie. Wystarczy usunąć z zestawu jedną szafkę kuchenną stojącą oraz jedną szafkę kuchenną wiszącą o szerokości 60 cm. Po tej operacji zestaw idealnie wpasuje się do naszego pomieszczenia. A co w przypadku, gdy mamy do zagospodarowania 280 cm? Czy pozostawimy szparę o szerokości 20 cm? Przecież nawet kwiatka tam nie zmieścimy, by chociaż częściowo zagospodarować to miejsce! W tym wypadku również nie ma czego się obawiać. Wystarczy zmienić szafkę kuchenną stojącą oraz szafkę kuchenną wiszącą o szerokości 40 cm na model o szerokości 60 cm. Problem rozwiążemy dwoma kliknięciami.

Elastyczny Zestaw Mebli Kuchennych

Zestaw mebli kuchennych to propozycja lecz nie sztywna, a elastyczna. Wybierając zestaw mebli do kuchni możesz swobodnie dodawać i odejmować szafki kuchenne stojące, szafki kuchenne wiszące czy też półki. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych rozwiązań możesz dopasować szerokość zestawu nawet do 10 cm! Wystarczy tylko wybrać odpowiednie meble. W takim wypadku czy warto przepłacać nawet kilkukrotnie jeśli różnica pomiędzy kuchnią modułową, a kuchnią na wymiar stanowi ledwie 10 cm? Z ekonomicznego punktu widzenia odpowiedź nasuwa się sama. Nawet w przypadku, gdy wspomniane 10 cm będzie stanowiło duży problem zawsze możesz kupić dłuższy blat. Szafki mogą mieć po obu stronach dłuższy blat, który możesz kupić w naszym sklepie na wymiar. 

Pełna Dowolność Długości Blatu

Meble do kuchni są sprzedawane bez blatów. Nie chodzi tu o oszczędność na materiale lecz o możliwość dopasowania blatu do istniejącej zabudowy lub stworzenie zestawu bez łączeń. Dzięki temu otrzymujemy jeden długi element blatu na wymiar. Nawet jeśli w zestawie znajduje się już blat to możesz bez problemu wybrać inny z naszej oferty. Blat kuchenny na wymiar możesz dociąć nawet do 1cm! Ponadto możesz wybrać pomiędzy blatami o grubości 2,8 cm, a także 3,8 cm. Również wybarwienie blatu kuchennego na wymiar nie będzie stanowiło problemu, gdyż w naszej ofercie znajdziesz zarówno imitacje drewna, kamienia jak i podstawowe kolory w macie lub połysku. 

Gotowe zestawy mebli kuchennych nie ograniczają wyboru. Zestawy mebli kuchennych ograniczają wydatki!